Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sok pozitív teszt csalhat?

Sok pozitív teszt csalhat?

Figyelt kérdés
Több féle tesztet csináltam csütörtök óta, mind mind pozitiv..vérezgetek tegnap óta kicsit. Voltam ma uh-n petezsák nem igazolható jelenleg, vérvizsgálat vizeletvizsgálat. holnap lesz eredméyn. uterus alakja szabályos,endometrium nagysága 8mm. Szerintetek?
2013. ápr. 2. 12:00
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
hasi uh-n voltam nem hüvelyin..
2013. ápr. 2. 12:01
 2/22 anonim ***** válasza:
Szerintem még túl fiatal a terhesség, mikor kellett volna megjonnie?
2013. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Erre mondják, hogy az a biztos, ami az orvos mond, a tesztekben nem szabad 100%-ban megbízni. (Személy szerint is tapasztaltam pozitív tesztet, mikor nem kellett volna, de babás barátnőmnek két teszt is negatív volt, mikor pozitívnak kellett volna lennie...)

Sajnos, nem látunk beléd, és ilyen időszakban a hasi ultrahang sem a legmegbízhatóbb, sokkal jobb a hüvelyi, mert ekkor még részletesebb képet ad. Lehetséges, és valószínű, hogy elindult már valami (valaki), de a vérvizsgálat ad majd pontos eredményt. A vérezgetésről szólj a nőgyógyászodnak, de azért annál sem mindegy, hogy milyen fajta. Ha színtiszta, rendes vér távozik, még az sem feltétlenül jelenthet bajt, de akkor tényleg jobb, ha felhívod. Addig szedj magnéziumot. Nekem is volt a terhességem elején rózsaszínes, barnás folyásom, és mondták, hogy ez gyakori, és normális jelenség, gyakorlatilag a nők 2/3-ának van, csak van, akinek olyan minimális, hogy észre sem veszi.

Nem tudom, milyen eredményt szeretnél, de én szurkolok, hogy az legyen majd az eredmény, amit szeretnél!


20 hkm

2013. ápr. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Tud a vérzésről, csodálkozott h terhesnek hiszem magam! Tesztek tünetek megvannak..akkor még jó h elhittem! :-) de remélem holnap minden okés lesz! Vagy legalábbis vmi fixet mond!
2013. ápr. 2. 13:15
 5/22 anonim ***** válasza:
Mikor kellett volna megjönnie?
2013. ápr. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
20.án de az első pozit nemvárt után 10 nappal teszteltem! Kb 5 teszt pozi...
2013. ápr. 2. 13:24
 7/22 anonim ***** válasza:
Tehát 30án volt pozi a teszted,akkor lehet h késöbbi peteérés volt,és most lehetsz 4 hetes...ezért nem is látszott semmi a dokinál,mert 5 hetesen nekem is csak petezsák volt.szerintem a vérvétel egyértelmü lesz,nagy valoszinüséggel növekvö hcg-t fog mutatni.
2013. ápr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Akkor holnap a leletekből az uh ellenére, tud valamit mondani ami biztos? Mert sajnos ma nem volt biztató! Azt mondta a teszteknek nem hissz...
2013. ápr. 2. 13:46
 9/22 anonim ***** válasza:
két vérvétel lesz,sztem egymás utáni napon.majd ird meg az eredményt.ilyet sztem amugy nem jelenthet ki a doki hogy nem hisz a teszteknek,hisz az is a hcg-n alapul.
2013. ápr. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A hasi UH teljesen felesleges ilyenkor! Szerintem terhes vagy! Ennyi pozitív teszt nem téved.
2013. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!