Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alhasi szurkálás, görcsölgetés...

Alhasi szurkálás, görcsölgetés,2 halvány pozitív teszt?

Figyelt kérdés
Félek, nehogy baj legyen odabent! Semmi más tünet, annyi hogy a melleim fájnak, úgy mint mikor meg szokott jönni, meg egy picit megduzzadtak. A pozi teszt baba, de remélem nincs baja, megijeszt a szurkálás!

2013. márc. 23. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:

A szurkálás és az enyhe görcs nem jelent bajt(kivéve,ha társul mellé vérzés)!!Ilyenkor ez megszokott.


33+4 hkm

2013. márc. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
teszt majd beerosodik. szurkalas-gorcsolgetes termeszetes, a meh helyezkedik, meg amugy is a mensi ideje lenne... pihenj, amennyit csak tudsz, ha gorcsolest erzel vegyel be MagneB6-ot, ha durva lenne no spat. nincs itt semmi baj, nyugi! boldog babavarast!
2013. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez normális. A méh már nekiállt készülődni, hogy tudja az egyre nagyobb babát majd védeni.

Vérzés esetén azért menj orvoshoz. De lesznek ennél cifrább dolgok is még.

2013. márc. 23. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!!! Szerencsére vérzés nincs. Eddig nem tapasztaltam. 1. baba lesz, kicsit még félős vagyok, nekem a lényeg hogy megmaradjon és egészséges legyen. Nem voltunk felkészülve a babára, nem terveztük konkrétan, 1 védekezés nélküli együttlétből sikerült. De nem is bánjuk mert már mindketten akartuk csak nem kezdtünk még bele, azt mondtuk hogy majd jövőre, addig kicsit még éljünk. De remélem tényleg nem lesz baj! :) Mindenkinek kellemes babavárást! :)
2013. márc. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!