Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2-3 naponta van csak székletem...

2-3 naponta van csak székletem, mit tegyek hogy naponta legyen?

Figyelt kérdés
eszem sok gyumolcsot iszom eleget,reggelente 1 actimel,szoval nem értem!
2009. máj. 27. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
aszalt szilva,szilva lekvár,tejes kávé.Nekem ezek segítettek.
2009. máj. 27. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is küzdök ezzel már kb 6 hete és semmi sem segit ,én mondjuk már 34+6 hetes vagyok gyanitom hogy a bébi már rajta fekszik a létező összes szervemen,nálam az a módi hogy 3 napig szorulás aztán nagy nehezen sikerül aztán 2 napig "hasmenés" a fene tudja mitől pedig semmi eltérőt nem eszem azokon a napokon mikor sikerül.Hány hetes vagy?
2009. máj. 27. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én nekem a kakaó vált be!Reggelente egy bögrével megiszom és van amikor meginni sincs időm.Próbáld ki.Nem törvényszerű hogy reggelente igyad amikor úgy látod.

Üdv.:16 hetes km.

2009. máj. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Az aszalt szilvát próbáltad?Ha nem szereted az aszalt sárgabarack is segít!
2009. máj. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
BANÁN,EPER!!!!
2009. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Ha a kakaótól hasmenésed van, akkor tejérzékeny vagy... Ezt csak az egyik válasz miat írtam.

Miért kell, hogy naponta legyen székleted? Előtte minden nap volt? Székrekedésed van?

2009. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hunyadi víz, amit a patikában lehet kapni. Elsőnap 2 dl-t kell inni, aztán 2-3 napig napi 1 dl-t. Utánna általábban visszaáll és már nem kell szedni, inni semmit(persze egyénfüggő is, de ez teljessen természetes ásványvíz, így nem árt ha mégis tovább kénne inni). nekem bevált 3 nap után - óta semmi gondom.
2009. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

utolso elotti valaszolo;Nem ertem miert baj az ha az embernek van minden nap szeklete csak miota babas vagyok azota nem,ezert kertem a segitseget.Nincs szekrekedesem,csak 3 naponta van szeklet es nem tudom miert,ebben kellet volna a segitseg de te csak kerdest teszel fel az en kerdesemre.


Koszonom a tobbi valaszt!!!:)

2009. máj. 27. 17:51
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Actimel, Activia nekem nem jött be.

Ami igen:

- rengeteg almát ettem meg 9 hónap alatt (kilószámra!)

- kaukázusi kefir! de reggel, mert ha este iszod, lehet, hogy nem alszol :-), viszont pár nap alatt helyreteszi a beleket

- amióta vasat szedek vettem probioticumot és aloe vera gélt, plusz maradt az alma, a kefir viszont kevesebb lett. Eredmény: naponta min.1x van székletem, nincs székrekedésem a vastól és jobban érzem magam. Ja, és eddig az aranyér is messze elkerült szerencsére.

Fontos a rostbevitel! Az aszalt szilvát is hallottam, én nem próbáltam.

Azt nem tudom megmondani, mitől lehet ez a gond, de a terhességem elején nekem is ez volt (meg előtte is), de rendbe szedtem kissé.

Remélem segítettem.

2009. máj. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tejtől nem megy a hasam akkor is tejérzékeny vagyok?
2009. máj. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!