Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » NST-n ugye akkor is nyomni...

NST-n ugye akkor is nyomni kell a gombot, ha csuklik a baba?

Figyelt kérdés

Ma voltam életem első NST vizsgálatán,és a kezembe adták a gombot,és mondták,hogy ha megmozdul,akkor nyomjam meg.Hát nekem mozgott,mert pont elkezdett csuklani..kb 10 percig tartott az egész vizsgálat,de azt végig csuklotta na meg persze mozgott is rendesen.

Meg lenne még egy kérdésem:a gép mért méhösszehúzódásokat is,de csak a 40-es számig lengett ki a görbe..tényleg 100-nál vannak az igazi fájások?Remélem tudjátok miről beszélek?!Ha nem,akkor felteszem a képet az NST eredményéről,hogy tudjátok miről van szó.

35 hkm


2013. ápr. 2. 19:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta NST-n a csajszi, hogy csuklásnál nem kell nyomni.

A másik kérdésedre pedig nem tudok válaszolni.

2013. ápr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát nekem azt nem mondták,hogy akkor nem kell nyomni,ha csuklik..úgyhogy én nyomtam végig minden csuklásnál.Annyit kérdezett csak az asszisztens nő amikor jött levenni a hasamról a tappancsokat,hogy csuklik?És közben mosolygott..és mondtam,hogy igen.És ennyi.
2013. ápr. 2. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem csuklásnál sosem kellett nyomkodni, csak mocorgásnál.


A 40-es pedig még valóban elég gyenge összehúzódás, de már 60-70- től igazi.

2013. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem kell csuklásnál nyomni. ha nem is Szilvi, de a doki, aki megnézte a papírodat, mondhatta volna!
2013. ápr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Komolyan már 60-70-nél igazi??? :O :D Én úgy hallottam nem is olyan régen,hogy csak a 100-nál vannak már igazi fájások..hát már görcsölgetek egyre többet,de még teljesen az elviselhető kategóriába tartozik..van mondjuk amikor erősebben kap el,na olyankor kíváncsi lennék,hogy meddig lengene ki a görbe,de egyébként nem olyan vészesek.Egyébként NST alatt semmi görcsöt sem éreztem..tehát akkor végül is már van összehúzódás csak még gyenge :) De jóóó :)

Remélem 3 hét múlva kibújik a kisfiam :)

2013. ápr. 2. 19:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi Zsófi,de nem Miskolcon voltam,hanem itthon T.újvárosban a rendelőben,és itt nem mondták,pedig 2 asszisztens nő csinálja az NST-t,de egyik sem mondta,hogy olyankor nem kell.Majd jövőhét hétfőn kell mennem megint,majd akkor rákérdezek,hogy kell-e nyomni akkor,mert akkor nem nyomom már legközelebb. :))
2013. ápr. 2. 19:39
 7/9 anonim ***** válasza:

Off

Zsófi, Te még mindig egyben? :)

Akkor már igazán megvárhatnátok minket! :D

2013. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó..Zsófi ma hajnalban megszült,már nincsenek egyben :D
2013. ápr. 2. 21:10
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor mégsem vártak meg. :)

De jó Neki(k)! Gratula!

2013. ápr. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!