Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, milyen az amikor a...

Kismamik, milyen az amikor a baba csuklik a pocakban? Ti hogyan érzitek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 2. 09:17
 1/9 anonim ***** válasza:

Ütemesen "ugrál" a hasam :-)

34+6 hkm

2013. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Az egész teste "ugrál"?

És ahogy mi felnőttek csuklunk vagy annál sűrűbben? Meddig szokott tartani?

Kíváncsi vagyok, mert nem tudom, hogy azt érzem-e vajon!

34 hkm. :-)

2013. ápr. 2. 09:30
 3/9 nma válasza:
nem ugral az egesz teste cask egy bizonyos ponton erzed es egy par percig szokott tarani
2013. ápr. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nma válasza:
ja es valamivel surubben mint a felnottek 33 hkm
2013. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Kerria ***** válasza:

Kislányom rendszeresen csuklott, akár naponta többször is :) Vicces volt. Lényegében olyan érzés, mint mikor Te magad csuklasz, csak ezt tompítottan érzed a pocakodból. Én is ütemes ugrálásnak érzékeltem.

Egyszer pont NST alatt jött rá... még az asszisztens is megmosolyogta :)

2013. ápr. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kerria ***** válasza:
Valamikor 5 percig is elhúzódott, valamikor pillanatok alatt megszűnt... változó. És igen, valóban kicsit sűrűbben érezhető mint a felnőtt emberé.
2013. ápr. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én eddig kétszer éreztem, gyenge rángásokként, először csak kézzel (épp azt tapogattam, hogy hogyan mozog), utána már amúgy is. Mindkétszer egy kis terület rángatózása volt, nagyon gyengén, pár percig tartott. Még csak 27 hetes vagyok, gondolkoztam is, hogy biztos azt érzem-e, de más magyarázatot nem találtam a jelenségre. :)
2013. ápr. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez lemaradt: nekem is gyorsabb volt, mint a "felnőtt" csuklás.
2013. ápr. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ritmusosan, de én is gyorsabban, sűrűbben érzem annál, mint ahogy mi csuklunk! :-) És nem az egész testét, hanem inkább a fejénél érzem, 1-2 percig tart. Akkor azt hiszem ez csuklás lehet! :-)
2013. ápr. 2. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!