Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet érezni, ha a terhesség...

Lehet érezni, ha a terhesség közepén kinyílik a méhszáj, vagy csak vizsgálattal látható?

Figyelt kérdés
2007. szept. 14. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem csak vizsgálattal, de nem tudom. Én nem éreztem, hogy elkezdtem tágulni. Talán annyit az utóbbi időben, hogy lent is érzek néha bizsergő érzést, ahogy lejjebb helyezkedett a kiscsaj. Az orvos úgyis rendszeresen nézegetni - illetve tapogatni - fog. Én nem éreztem. csak a saját tapasztalatomat tudom mondani.

Sok sikert a babához!

Egy 39 hetes kismama

2007. szept. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet érezni, csak "közvetett" jelekből lehet következtetni. Pl. barnás folyás,vagy ha túl gyakran bekeményedik a hasad akkor célszerű megvizsgáltatni magad. A kinyílás nem egyszerre és hirtelen történik, orvosilag különböző megfogalmazások vannak, pl. újjpúpnyi,kétújjnyi stb.
2007. szept. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
én speciel éjfélkor mikor kimentem a mosdóba vettem észre,hogy vérzek,akkor felhívtam a szülésznőmet és ő mondta,hogy kezd kinyilni a méhszáj és ez természetes,hogy vérzek.amikor beértünk akkor megvizsgáltak és mondták,hogy 2 ujjnyira már kitágultam.szóval én semmit nem éreztem csak vérzésem volt
2007. szept. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!