Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos hasmenésem van és...

Iszonyatos hasmenésem van és csikar a hasam, nem tudom mitől! Mit lehet ilyenkor tenni?

Figyelt kérdés
Ugye a kis babucimnak nem lesz ettől baja?Mert ma alig mozgott még!17.hetes vagyok!Fáj is egy kicsit a hasam-szurkál még a csikarás mellé:-(
2008. jún. 12. 10:01
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi 27 hetes vagyok!Mellényomtam!
2008. jún. 12. 10:11
 2/7 anonim ***** válasza:
Lázad nincs ugye? Reméljük csak egy gyomorrontás!! Ha majd bírsz enni, próbálkozz a sós-főtt krumplival, addig is igyál sokat, vizet, vagy üres teát!!! Nem gondolom, hogy ettől baja lenne a babának. Múltkor én is megjártam, túl sok cseresznyét ettem :( de a babának kutya baja :) Gyors gyógyulást!! 14 hetes kismami
2008. jún. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Lehet a tegnapi barack volt a ludas?Most nyomom a kekszet!
2008. jún. 12. 10:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 12 hetes vagyok, és ezzel szenvedtem én is, kb 4 napig, mág ma is járok wc.-re, de már pl nem napi 15x.

Én Normafloret vettem, azt iszom+diétázom is.

2008. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

smecta.ez vízzel elkeverendő pór, borzalmasan rossz íze van, de nekem segített, ha hasmenésem volt.és tényleg arra figyelj nehogy kiszáradj!a babának nem lesz baja ne aggódj!a mozgásait már kell érezned, azt érzed is, ugye?

34hetes kismama, jobbulást

2008. jún. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
szia!Persze már 16 hetes korun k óta érzem a mozgását,sőőőőőt igen aktív is!Majd szétrugja a pocakot!Csak a mai nap ijedtem meg h nem e ez a hasmenés az oka h kevesebbet mozog,meg h ne legyen baja!
2008. jún. 12. 11:25
 7/7 anonim ***** válasza:

34hetes kismama vagyok, azért hogy megnyugtasd magad elmehetsz a házi orvosodhoz, nehogy valami vírus legyen.

de a babának tuti nincs baja

2008. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!