Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy-ben három nőgyógyász...

Péterfy-ben három nőgyógyász rendel, ha jól láttam, és mind előjegyzéssel?

Figyelt kérdés

Anga

Orbán

Panyi

Meg egy G.betűs :)


A helyzet a következő. 1.Terhesgondozásom megvolt a Péterfyben, dokit nem láttam, megkaptam a beutalókat, most intézkedem. Kellene egy nőgyógyász, de melyiket válasszam, ki milyen?


2013. ápr. 3. 14:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Panyi! Nagyon normális.... én "imádom őt" és más ismerősöm is van aki hozzá jár/járt!!! mindenki csak pozitívat mond róla!
2013. ápr. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 krisztivan ***** válasza:
Én az Anga-Kis dokinál jártam végig a terhességet.Hihetetlenül hadar de nagyon finoman vizsgált és minden kérdésemre válaszolt.Szóval jó fej volt végig.Nem fogadtam.
2013. ápr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Akkor 1-1 :)


Nincs jelenleg dokim, mikor mennyek hozzájuk? Meg mit mondjak? Kell valamilyen vizsgálatokra járni? Még fogadni nem akarok az elején vagyok, meg pénzem sincs


8hkm

2013. ápr. 3. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!