Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti rendesen, (becsületesen,...

Ti rendesen, (becsületesen, úgy, ahogy kell) vezetitek a magzatmozgás-figyelő táblázatot a 35. héttől? Szokta nézni, kérni a dokitok?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 3. 22:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nálunk 34. héttől kell írni. Nézi a doki. Én pontosan nem számolom, csak nagyjából írom be mennyit mozgott.


34hkm.

2013. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem doki és védőnő is azt mondta, hogy csak akkor írjam, ha viszonylag keveset mozog, keveset érzem. Nekem nagyon mozgott, így nem vezettem, és nem is kértek számon érte.
2013. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem senki nem mondta, hogy vezessem. Bár elég aktív a babám, egész nap csak x-elnék...

37+3 hkm

2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 ketteske ***** válasza:
en nem neztem,nem is kertek.
2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 ketteske ***** válasza:
4-es vagyok,nezni neztem,illetve figyeltem ,csak nem irtam.
2013. ápr. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Második gyermekünket várom. Az elsőnél még természetesen volt időm du. 17.oo-kor lefeküdni, és várni, hogy mennyi idő alatt mozogja meg a 10-et. Most időm sincs, a gyerek sem hagy(na), de egyébként eszembe sem jut, hogy most lenne itt az ideje... Van, hogy otthon sem vagyunk olyankor.

Ma voltam a dokinál, rákérdezett, h vezetem-e? Persze, mondtam. :) Azt mondta, h hétfőn látni szeretné.

Nem gondoltam, h kéri, mert az elsőnél sosem kérte, soha senki nem nézte meg.

Amúgy a babát egész nap érzem mozogni, ennyi nem elég?

Most kamuzzak, és visszamenőleg töltsem ki a táblázatot?

2013. ápr. 3. 22:30
 7/13 anonim ***** válasza:
Én azt sem tudom mi ez...
2013. ápr. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
első gyerekemnél nem kellett, másodiknál kezembe nyomta a védőnő a táblázatot és én őszintén elmondtam hogy második gyerek, nekem erre nincs időm, örülök ha menedzselem a nagyobbat, azt mondta megérti, sok ilyen kismamája van, azon sem lepődne meg ha ott őelőtte végigikszelném, így is lett.Ráadásul nálunk reggel 9től kérik nézni és a papírra rá van írva hogy ha következő reggelig nem mozog, azonnal menjünk a sürgősségire. Könyörgöm ha egy napig nem mozog, már hová rohanjak? Nem ikszeltem, szülésnél sem kérte senki, én éreztem őt sokat mozogni, 39.héten egészséges babám született.Lehet hogy mázli csak, de tényleg csak úgy tudná az ember kivitelezni ha minden nap üldögélne pár órát és számolgatná.
2013. ápr. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
3. Babámat várom, 33 hetes vagyok. Egyik terhesség alatt sem kellett írnom. A mostani védőnőm is csak egyszer látott, hiába hívtam...a megbeszélt időpontra sem jött el...
2013. ápr. 3. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
ha írnám lenne olyan nap hogy magamra kellene kötni a könyvecskét mert nem sokat hanem rengeteget mozog,szerintem ha nagy változás állna be szólnék a dokinak hogy vmi miatt kevesebbet mozog de 2 gyerek mellett kinek van ideje írkálni??:)))meg érzi az ember hogy mi a baba ritmusa és észreveszi ha abból kizökken:))
2013. ápr. 4. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!