Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamákhoz egy intim kérdés?

Kismamákhoz egy intim kérdés?

Figyelt kérdés

Eddig borotváltam magam alul (35 hetes vagyok) mert kádunk volt és úgy csináltam, hogy a csapra tettem a kistükröt és így láttam nagyjából:)

Most viszont költöztünk és itt zuhanykabin van ahová nem tudom rakni sehova a tükröt. De már zavar a szőr:/ Ti hogy oldjátok meg? Vgay hagyjam úgy és ne foglalkozzak vele?


2013. ápr. 3. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Nyugodtan hagyhatod, az orvost nem fogja zavarni, mert úgyis leborotválják.

De ha nagyon zavar, megkérheted a férjedet, hogy borotváljon meg.

2013. ápr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 ketteske ***** válasza:
56%
en gyantaztattam.
2013. ápr. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
56%

én tükör nélkül csinálom egyelőre (sose használtam tükröt, hiszen látom, mit csinálok), de elgondolkodtam rajta, h vajon tudok-e majd elég mélyre hajolni ehhez, ha később még nagyobb lesz a pocak...

23 hkm

2013. ápr. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%

Én úgy csináltam, hogy egyik kézben a tükör, másikban a borotva. Kicsit nehezebb volt, de sikerült. Ha nem ment volna, szóltam volna a férjemnek, szívesen segít!

37+3 hkm

2013. ápr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

En kertem a parom segitseget. En is borotvalom alul, de en tobbnyire csak legalul, meg mellette, de a dombot csak rovidre vagva tartom. Mikor elkezdtem elhagyni a nyakdugom (1 hetig tartott), akkor mondtam paromnak, hogy most mar ideje rendbe rakni a dolgokat, mert nem akarom, hogy bent borotvaljanak. Lefekudtem az agyra, alattam torolkozo, o meg eloszor hozta a funyirot es nagyon piricre lenyirta, majd hozta a lavrot meg a borotvat, meg a habot. Jo, hogy mindenben nyiltak vagyunk egymas fele, nincsenek ciki tabutemak.

Ha a parodra szamithatsz ilyen teren, kerd meg, hogy segitsen, ez abszolut termeszetesnek kell, hogy legyen.

2013. ápr. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
fűnyiró?
2013. ápr. 3. 22:31
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Én amikor már nem láttam a pocaktól, érzésre csináltam. Biztos maradt itt-ott, de a dokim sosem tette szóvá. :) És a férjem sem! :)
2013. ápr. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
mindkét terhességemnél a férjem segített.már most is nehezen megy, pedig csak 20 hetes vagyok a harmadikkal, de hamar megnőtt a pocim.amíg tudom tükörből addig "leszenvedem" valahogy aztán jön megint a férjem:)
2013. ápr. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
56%

Én szőrtelenítő krémet használok, mert borotvával tuti össze-vissza vagdosnám magam. Nem is tart sokáig. :(

Így igaz, hogy (most már 38 hetesen) több, kint 1 órás a szőrtelenítés, de mindenhonnan le tudom szedni, és tovább tart. Ja, a dohányzóasztalon egy tükör, és úgy oldom meg...

Kényelmetlen, de kibírható. :D

2013. ápr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

3X voltam terhes, így van tapasztalat.

Terhesség előtt is tükör nélkül borotváltam magam.

Amikor nagy volt a hasam már akkor is benne voltak a "mozdulatok" a kezemben :)

Tapogattam-húztam-tapogattam-húztam.

Mindig sikerült sebesülés nélkül megúszni :)

Engem baromira zavart volna szőrösen menni akár egy sima terhesgondozásra is, nemhogy szülni

2013. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!