Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10/11 hetes kismamák! Hogy...

10/11 hetes kismamák! Hogy vagytok, van már pocakotok?

Figyelt kérdés

minden érdekel:

tünetek

van e pocitok

van e már név,

dolgoztok e

van e választott orvos

első vagy többedik baba stb



#tünet #10 hetes #11 hetes kismama
2013. ápr. 4. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

pont most gondoltam egy ilyen kérdés kiírására:) nekem kicsit csökkent a hányinger, már csak este van, egyébként az elejétől jellemző, hogy estére felerősödik, de most napközben csak ez a rossz szájíz őrjít meg. tegnapelőtt este hánytam először, és remélem utoljára, elég sok kajától undorodok, különösen a hústól, viszont anyers zöldségért odavagyok:))

a pocim növöget, alig várom, hogy érezzem már őket, bár tudom, az még nem most lesz:) jövőhéten megyek UH-ra, nagyon, nagyon várom, nekem ikreket mondtak 8 hetesen, borzasztóan szeretném, ha szépen ott lenne mindkettő!:)

név nincs, csak gondolatok, ráérünk még!:)

első baba, magándokihoz járok, nem kértem fel még semmire, de vele tervezem végigcsinálni.


te hogy vagy?

2013. ápr. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hát én elég sokat hánytam,utoljára tegnap.A kisember semmilyen tejterméket nem szeret sem olyan innivalót aminek íze van...:-)

remélem elmarad mostmár lassan

a rossz szájíz ismerős és elég fáradékony vagyok

alig várom 12. heti uh-t(15-én)

nekem második baba és mivel ott volt némi probléma,itthon vagyok,nem dolgozom

van választott orvosom,pocakom hirtelen sokat nőtt,egyébként is azt mondják másodiknál hamarabb látszik

van név is de ez már akkor is megvolt amikor a baba tervbe sem volt,s mivel nagyon egyetértettünk ezek is maradnak:Abigél vagy Milán

2013. ápr. 4. 11:06
 3/8 anonim ***** válasza:

11 hetes vagyok.

Eddig sokat hánytam (akár napi 5x is), mostanában csak 2x :)

2. babámat várom, dolgozok. Magán orvoshoz járok, remélem sikerul majd mellette szulni. Az elsot is mellette szultem. Pocak van, de szerintem még csak a puffadástól van.

Kisfiú név van, Máté, de kislány név nincs.

Eléggé fáradt vagyok + még le is betegedtem.

2013. ápr. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

15-én megyek genetikai uh-ra

hányinger-hányás nem nagyon múlik még. Kifejezetten nehezen viselem már ezt a folytonos hányingert...táppénzen vagyok mivel amint emberek közé megyek már hányok is.

2.baba elsőnél vészesen hányós voltam.

Hasam nagyon is látszik,pedig fogytam is és amúgy is vékony vagyok. A has a legfurcsább,elsőnél későn látszott de most!!

Orvos magán de még nem tudom,h.nála fogok e szülni

2013. ápr. 4. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
akkor utolsó veled egyidős lehetek mert 15-én megyünk mi is genetikai uh-ra pont aznap leszek 12 hetes
2013. ápr. 5. 08:53
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen ,nagyon úgy fest.D Én is aznap leszek:D
2013. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Bodnár Kingi válasza:
9-10 hetes vagyok,és 4.babámat várom,3 fiam van már. Katasztrófálisan rosszul vagyok,hányinger,fejfájás,aluszékonyság,fáradékonyság,hangulat ingadozás és ami még belefér. A neveken már gondolkodtunk,fiúnak néztük a Csatár Benett-et,lánynak a Glória Aura-t. Nagyon izgulok,hogy ki lakik a pocómban,de a fő,hogy egészséges legyen! Egy pici pocóm már van,amit főképp abból tudok megítélni,hogy kényelmetlenek a régi nadrágok,alsóneműk.
2013. ápr. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 kriszti086 válasza:
Sziasztok!Én 10 hetes és 2 napos vagyok.Már 1 hete végre tudok kajára nézni nem öklendezek mindentől,viszont azóta meg rengeteg a savam.Sajnos az alvókor még mindig megvan de már nem alszok napi kétszer! :) Székrekedés ellen semmi nem használ a szilvalekvár tejel se eredményes nálam. :( A felpuffadás hát meg csodás még jó hogy sokat vagyok itthon és senki se hallja....Én nem dolgozom táppénzen vagyok a munkám nem volt nőies így a doki kiírt.Nekem első baba lesz és eléggé parázok én is mindenen főleg mert a Németbe vagyok és annyira nem tudok németül hogy a doki szaknyelvét értsem de majd biztos alakul ez is. Csütörtökön megyünk dokihoz és végre hallhatjuk a kis szívét is.7 hetesen voltunk elsőnek akkor 8,2mm volt,és itt ha nem kérjük nem kapcsolják be a hangot,mint kiderült persze csak utána....Na mindegy már csak 3 nap és kiderül hogy van a pici!
2013. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!