Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák akik kis korkülönbség...

Kismamák akik kis korkülönbséggel várják a második babát! Mikor kezdett el zavarni a pocakotok a kicsi ellátásában?

Figyelt kérdés
Volt olyan, hogy a hasad miatt nem tudtad rendesen vinni a gyerkőcöt? Az én lányom sajnos elég makacs és még el sem értük a dackorszakot. Sokszor kell leszednem az asztalról, fel-le vinnem a lépcsőn. Eddig nem volt gond, de még csak a felénél járok.
2012. dec. 5. 14:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3,5 éves volt amikor terhes le,tehát nem kicsi a korkülönbség.Volt,hogy cipelni "kellett",még az utolsó héten sem okozott gondot,pedig 19kg volt akkor.Teljesen "kiültettem" a csípőmre
2012. dec. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Másfél év van az első kettő között (most a harmadikat várom). Engem végig nem zavart a pocakom. Bár mindenkinek más méretű a pocakja, és mindenkinek más temperamentumú a nagyobbik gyerkőce is... :)

Kitartás!

Egyébként én is félidős vagyok. :)

2012. dec. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!