Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet több a magzatvíz?...

Mitől lehet több a magzatvíz? 38h+4n kismama

Figyelt kérdés
2013. ápr. 4. 16:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha eddig nem volt ilyen gond, akkor valószínű csak pillanatnyi állapot volt azért lehetett mert a baba nem nyelt a vízből. Lehet, hogy aludt. A doki mit mondott?

(ha gond lenne akkor megindították volna a szülést ebbe biztos lehetsz)


Kétlányos 35hkm.

2013. ápr. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért indították volna meg?

Ha gond lenne, kedves Kérdező, akkor már bent feküdnél megfigyelésen. Valószínű nem nem "ivott" annyit a babád.

Kórházban volt olyan szobatársam, akinek sok volt, 2 hétig megfigyelésen volt aztán megszült, semmi baja nem volt a babának. Volt olyan szobatársam, akinek meg kevés, arra mondták a dokik, hogy nagyobb gond, de nála sem lett probléma. Egyik esetben sem találtak indokot.

2013. ápr. 4. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem mondot semmit az orvos,csak kiváncsi vagyok hogy mégis mitől van ez.

És én is így vagyok vele hogy ha nagy gond lett volna akkor nem enged haza.

2013. ápr. 4. 18:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!