Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 34 hetes kismama vagyok és...

34 hetes kismama vagyok és hajnalban arra ébredtem, hogy ki kell menjek wc-re, de amit ott láttam meglepett. Szerinted?

Figyelt kérdés
Pisilni keltem fel és a wc-re érve láttam a bugyimon egy fél tenyérnyi foltot.Betettem egy betétet,azóta nincs semmi.11-re megyek dokihoz.Ha magzatvíz lenne akkor folyamatosan folyna,nem?Ez fél 5-kor volt,ha az lenne akkor folyt volna még nem?Aggódóm.

2013. febr. 4. 06:48
 1/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz folyamatosan szivárogna ha az lenne. De azért nézzen meg egy doki.
2013. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Ez a nyákdugó volt.. figyelj oda. De n aggodj. Ugy is mész a dokihoz. Ez még nem jelenti azt hogy előbb fogsz szűlni csak egy figyelmeztetés.
2013. febr. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A nyákdugó nem csak folt a bugyin.

Inkább vízszerű folyás,ami normális.A doki meg majd megnyugtat teljesen! :)

2013. febr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem csak szivárgott a víz, nem folyt állandóan, csak ha mozdultam.

Pl. reggel felkeltem az ágyból és a lepedőn maradt egy nagy tenyérnyi folt.

Napoközben is csak akkor jött 1-1- kisebb adag, ha felálltam a székből, vagy felkeltem az ágyból.

Estére meg is született a lányom méh aznap.

2013. febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nem a magzatvíz volt :)
2013. febr. 4. 15:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!