Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális? Egy hete megszületet...

Normális? Egy hete megszületett a kisfiam épen és egészségesen.

Figyelt kérdés

Csak egy a baj terhesség alatt végig rettegtem a halva születéstől vagy hogy valami baja lesz a babámnak. Majd amikor megszületett megnyugodtam 1-2 napja viszont félek a bölcsőhaláltól.

Ez normális vagy én aggódom túl a dolgokat? Rettegek!

Már mindent elolvastam róla hogy kizárjam a kockázati tényezőket.

Volt valaki így?


2013. ápr. 4. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Megértelek, én is szoktam időszakonként mindentől rettegni. De muszáj abbahagyni, mert rámegy az örömöd, ideged, egészséged, házasságod akár.

Határozd el, hogy nem fogsz félni csakazértse semmitől.:) És higgy a jóban, szépben.

Ha tudod a kockázati tényezőket, 90 %-ot megtettél az ügyben, a maradék 10 a hit, ennyi bőven elég.

Gratulálok a babához.:)

2013. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vegyél egy légzésfigyelőt, az jelez, ha vmi baj van (így nem csak a bölcsőhalál esetén, hanem ugye mindig, ha nem lélegzik a baba). de nyugi, a bölcsőhalált csak manapság fújják fel, elég kicsi a valószínűsége!
2013. ápr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ilyen parás voltam ettől és volt légzésfigyelőnk és sokat jelzett is sajnos! Még a mai napig félek de valahogy túl kell lenni rajta!
2013. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vegyél légzésfigyelőt, és megszűnik az idegeskedés.
2013. ápr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Parázok én is állandóan, a terhesség alatt is és most is, 6 hetes ma a kisfiam (van nekünk is légzésfigyelőnk). Harmadik gyerek, de mégis... nekem hülye gondolataim is vannak, ilyen hogy leejti a férjem, vagy a nagylány, meg hogy a takarítónőnk -aki 3 gyerekes teljesen megbízható- csinál valamit vele, amíg elszaladok a boltba és itt hagyom vele az alvó babát, pedig évek óta ismerem az 5 éves lányunk sokszor van vele, de mégis....hát nem tudom, hogy lehet ezen nem parázni, próbálok másra gondolni, meg elterelni a gondolataim.
2013. ápr. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sumergo ***** válasza:
Baby control légzésfigyelőnk volt. Soha nem jelzett, csak egy éjszaka volt, mikor többször is jelzett, és szerintem nem feleslegesen. Hála Istennek, hogy ehhez ragaszkodtam. Ezen villog egy zöld led, ha minden oké. Mikor éjjel felébredtem, csak rápillantottam, és tudtam, h minden rendben. 14 ezerért béreltük fél évre, de mivel 10 napon belül kellett visszavinni, meg aztán egy hetes múlt a babó, mikor kibéreltük, így majdnem 7 hónapos koráig használtuk. Csak ajánlani tudom.
2013. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!