Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 Hetesen vérzés, baj lehet?...

6 Hetesen vérzés, baj lehet? (Tegnap úton voltam és beázott csizmába mászkáltam) Remélem nincs baj mert sűrűn felfázós vagyok

Figyelt kérdés
Első babámat várom,legalábbis úgy tűnnik hiszen március21.én nemjött meg,azaz lassan3hete késik,miután nemjött meg4napig végeztem tesztet halványan kijelezte a 2csikot,azon a 7en 4db tesztet csináltam mind halványan pozi volt!A jelek is babára utalnak:) viszont sajnos ma volt1kis vérzésem,szédültem is..megijedtem,sajnos mostanság nem maradhatott el az idegeskedés:( lehet hogy ez miatt volt?Hozattam ma még1tesztet elég erős volt már a 2csík:) már nemvérzek,1hosszabb csik volt a bugyimon is.A derekam és a hasam szurkál,valamint hányingerem van de nemigazán kívánok enni semmit:( Dokihoz pedig kedden megyek
2013. ápr. 4. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne várj keddig,holnap menj el orvoshoz!A vérzés több okból is lehet,de csak az orvos tudja megmondani,hogy mitől van.Én is véreztem,nekem hematómám van,feküdnöm kell.
2013. ápr. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne várj a dokival.
2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ma kellett volna dokihoz menned, holnap mindenkeppen menj! A verzes semmilyen formaban nem normalis, de ha idoben tamogatva van a terhesseg, a folyamat meg esetleg visszafordithato. Direkt fogalmaztam igy, hogy erezd a komolyasagat, konnyen veteles lehet belole, de orvosi felugyelettel es nagyon akarassal meg rendben is lehet minden! Amit holnapig tehetsz: 1000mg c-vitamin, MagneB6 a gorcsoldasra, ha nincs, no spa is jo es pihenj, fekudj, amennyit csak lehet. En holnap nem dolgozni, hanem orvoshoz mennek reggel. Tudom mirol beszelek, 10 hetes vagyok, 5 hete vannak verzeseim, pl egy het szunet utan ma ujra... A stresszelest is probald elfelejteni! Gondolom munkahelyi...

Es most, hogy -remelem- jol radijesztettem, nyugodj meg, rendben lesz minden, de a legkisebb maszatot is komolyan kell venni!

2013. ápr. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Huhh,háth sok jót akkor nem remélhetek?!Ugyanis a mi korházunkba hiába probálkozol valahol is ha nincs időpontod:/ mert igaz hogy ma véreztem kicsit elöszőr de akartam már időponton kívül bejutni vizsgálatra és azt mondták csak ha súlyos dolog áll fennt:/ remek..
2013. ápr. 4. 21:17
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért csak rád néznek a kórházban, ha mondod, hogy terhes vagy és vérzel.
2013. ápr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ezzel sztem sem fognak elhajtani! Vagy menj maganba.
2013. ápr. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg, hogy terhes vagy és vérzel. Vagy menny magánba.
2013. ápr. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amig be nem raknak egy vizsgaloba mond hogy nagyon verzel es nagyon aggodsz!aztana vizsgaloban ugy is mindent el tudsz mondani az orvosnak!
2013. ápr. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!