Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák (vagy anyukák),...

Kismamák (vagy anyukák), akiknek nem volt problémamentes a terhességetek! Mikor hittétek el, hogy most már minden rendben lesz?

Figyelt kérdés
20 hetes kismama vagyok, elég sok komplikációm volt eddig, de a babával minden rendben szerencsére - csak ennyi viszontagság után mikor lehet kicsit fellélegezni? Más hogy élte meg? Nekem még mindig pihennem kell, kímélni magam.
2013. ápr. 4. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
...nekem a terhességgel nem volt gondom, viszont a babával igen..az elsőnél a pici becsült súly, most másodiknál vesetágulat! Az elsőből merítek mindent...akkor hittem, mikor a szememmel láttam. Na akkor nyugodtam meg. Most 18 hetes vagyok, és már félek a 20. heti uh-tól, hogy nehogy találjanak valami rosszat. Akkor lélegeztem még fel amikor maszek 4-D uh-ra elmentem! Most másodikkal is menni akarok 24.héten. Boldog babavárást! U.I.: Az első babóm makk egészséges lett...no és 3100 gramm :)
2013. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem volt problémamentes a terhességem, bár komoly problémák sem voltak.

Bár még most sem tudom elhinni, hogy 2 hónap és szülők leszünk, mert több évet vártunk rá, és most hihetetlen hogy itt van nemsokára :)

Nekem is pihi van, nem strapálom magam, már kezdem felfogni, hogy csak anya leszek :) :P

Lélegezz fel szerintem nyugodtan, már azért elég sokáig kibírtátok egyben :)

Boldog babavárást.

2013. ápr. 5. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mikor először megmozdult éreztem,hogy nem lesz baj.Aztán mindig állítottam magam elé határidőket,hogy ezt még húzzuk ki,mert innentől már ennyivel nagyobb az esélyünk!:) Most a cél a 34.hét betöltése volt,megéltük,most a 36.hetet tűztem ki magunk elé!:)

Ne aggódj,pihenj sokat!:)

Boldog babavárást!34hkm

2013. ápr. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én minden nap ismételtem magamnak hogy már csak ennyi van hátra... már csak annyi és ezt egészségesen ki fogjuk bírni mind a ketten... 24 hetesen véreztem be akkor megint jött a para és regiment fekvés és semmit nem lehetett csinálni, aztán mikor azt hittem már mindent túlélünk együtt még 37 hetesen is véres váladékom volt... akkor hajnal 2kor indultunk a kórházba...
2013. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fellélegezni 42. héten amikor kézbe fogtam a Fiam! Akkor már tudtam, hogy kint van és itt van jó helyen már.
2013. ápr. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!