Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egypetéjű ikrek hányadik...

Egypetéjű ikrek hányadik héten látszódnak UH-n?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy 7 hetes UH után van-e még esélyem arra, hogy ketten vannak/lesznek :) Volt már valakinek hasonló meglepi?
2013. ápr. 4. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm volt így, neki a 12. héten vették észre, hogy ikrei lesznek. (előtte a 10. héten volt UH-n)
2013. ápr. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi! Akkor még van esélyem :) Évek óta valamiért úgy érzem, hogy egyszer majd ikerfiaim lesznek. Persze annak is örülni fogunk, ha egyedül van, és lány, csak egészséges legyen.
2013. ápr. 4. 22:06
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12.heti UH-on mondta a doki, hogy akkor tuti nem ikrek, egyedül van a pici. Szóval addig bármi lehet. :)
2013. ápr. 4. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
7+5-nél mondták, hogy ketten vannak:) de később is simán észrevehetik, azért persze ne éld bele magad, nem annyira gyakori az ikerterhesség!
2013. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Golan Trevize ***** válasza:

6. héten már látszódtak.


Amúgy nem értem, mi ez az "iker-mánia" mostanában, hogy mindenki ikreket akar...

2013. ápr. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
11 hetesen derült ki hogy ikreket várok . most 15+4 napos vagyok
2013. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7 hetesen nem látta doki, én határozottan éreztem a zsigereimben ,hogy ketten vannak, aztán 10 hetesen rácsodálkozott, hogy tényleg két baba van.
2013. ápr. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Nálam legalább 10 éve fennáll az "iker-mánia", semmi köze a trendekhez. Egyébként meg elég sokat vártam erre a terhességre, voltak problémáim, úgyhogy az sem lenne gond, ha kicsit behoznám a lemaradást, és ne 40 évesen kelljen megszülnöm a tervezett harmadikat...

2013. ápr. 9. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!