Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Korai terhes vagyok és 1 hete...

Korai terhes vagyok és 1 hete folyamatosan fáj a hasam az baj?

Figyelt kérdés
1 hete melóhelyen megemeltem egy 25kg-s zsákot (még nem tudtam, hogy babát várok) lehet amiatt a hasfájás? A nőgyógyász nem mondott semmit. Bár ő elég türelmetlen, de sajnos máshova nem tudtam menni.
2013. ápr. 2. 18:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia ne aggodj, teljesen normalis! Nekem az elso 2-3 hetben ugy fajt mintha meg akarna jonni. Nol a mehed es nyulnak a mehszalagok odabennt. Soknak van ez igy, hogy ettol faj! Mellesleg felhaborodok, ez a masodik alkalom ma hogy olvasom turelmetelen orvosok, nogyogyaszok nem tudnak normalis ertelmes felvilagosito valaszt adni a paciensnek! Mi van ezekkel az emberekkel? Valtsal dokit!
2013. ápr. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!