Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha nincs semmi probléma...

Ha nincs semmi probléma terhesség alatt, akkor lakodalomban mennyire intenzíven táncolhatok? Kb 16 hetes leszek addigra

Figyelt kérdés
Nem sportoltam terhesség előtt sem,de ha ritkán valamilyen táncos muri volt akkor azért aktív szoktam lenni.

2013. ápr. 5. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igazából amennyire csak bírod. Úgy is érezni fogod ha elfáradsz. Bár breakelni nem nagyon kéne.....
2013. ápr. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Breakelni xD Szerintem azt nem szeretne a kedves kérdező :D Max a babuci a pociban :D
2013. ápr. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

érezd jól magad, táncolj kedvedre :)

ha elfáradsz, pihenj.

2013. ápr. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28 hetes terhes voltam mikor az utolsó aerobik órámat tartottam, persze mértékkel! Figyelj arra, hogy ne vigyél semmit túlzásba. Ha keményedik a hasad, rossz a közérzeted ülj le és pihenj egy kicsit. A szervezeted úgy is reagál, hogy mi nem jó!! Amúgy jó bulizást! :)
2013. ápr. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ÈN 20 hetes voltam a lagzinkkor.Szinte vègig táncoltam.Persze pihentem is.Volt,hogy fél òrára felmentem a szobánkba pihenni.Egyèbkènt semmi problèmám nen volt.A násznèp is megértő volt.Valamint a menyasszonytánc zenèjèt is lassabban játszotta a zenekar,merthát ugye akkor nem 2 percig tánc
2013. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
olsz.Szòval mèrtèkkel,de èrezd jòl magad hiszen csak 1 napig tart az esküvő (sajnos) .Jò mulatást ès egèszsèget
2013. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!