Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mitől lehet 9...

Szerintetek mitől lehet 9 hetesen rózsaszínes-barnás folyás?

Figyelt kérdés
7 hetesen voltam ultrahangon, minden rendben találtak, volt szívműködés is. Most hétvégén észrevettem egy halvány rózsaszínes-barnás pöttyöt a bugyimon és tegnap nagyon görcsölt a hasam is, ráadásul hasmenésem is volt :( Az érdekes még, hogy az émelygés, hányás is abbamaradt. Pontosan egy évvel ezelőtt vetéltem el... Van valami ötletetek? Holnap megyek reggel dokihoz mindenképp, csak addig is, valami megnyugtatót jó lenne olvasni :)

2013. márc. 24. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt mind a négynél, de ez nem azt jelenti, hogy normális. Én mindig pánikszerűen rohantam orvoshoz emiatt. Persze nem volt gond.

A legutóbbi terhességemet végig kísérte a hasmenés, senki sem tudta miért.

2013. márc. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem is így kezdődött 9 napja.Elmentem dokihoz,talált egy hematomát a méhemben.Írt fel duphastont,és szigorúan feküdnöm kell.Ne aggodj,nem lesz semmi komoly baj.Én is 9 hetes vagyok,semmiféle terhestünetem sincs
2013. márc. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem ez 4+6 kezdodott, ma vagyok 9+0, hol verzek, hol folyas, hol semmi, de a picivel minden rendben. Amit addig tehetsz, mig nem lat az orvos: nyugodj meg, fekudj, csak wc-re kelj fel, szedj MagneB6-ot a gorcsolesre, ha nagyon durva a gorcs, akkor no spat, napi 1000mg C-Vitamin, mert ez verzescsillapito! Kitartas, minden rendben lesz!!
2013. márc. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy semmi gond nincs, de azért pihenj sokat addig is! Remélem, holnap a doki mindent rendben talál!
2013. márc. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bármi okozhatja,de addig is csak pihenni tudsz+magnézium a görcsökre! Drukk,hogy minden okés legyen!
2013. márc. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a biztató szavakat :) igyekszem pozitívan gobdolkodni.. Csak nagyon félek, hogy megint ugyanaz lesz... Majd holnap jelentkezem, mi volt a dokinál.
2013. márc. 24. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:
Kivancsi vagyok nagyon, hogy mit mond! Drukkolok! Nekem is epp most jelentkezett ujra piros verzesem. :-(
2013. márc. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Most jövök a dokitól. Azt mondta, minden rendben van, nem lát semmit, nincs hematoma,szabályos a szívhang. Úgyhogy most táppénz, ki tudja meddig.. Voltam vérvételen, mert mikor csinálta az ultrahangot, az fájt, olyan szúrós fájdalmat éreztem. lehet gyulladás, holnap az is kiderül. Azt mondta, nincs olyan gyógyszer, ami segíthetne, s hogy én vagyok az egyetlen, akin múlik, hogy minden rendben legyen.
2013. márc. 25. 12:43
 9/10 A kérdező kommentje:
msty mi a helyzet veled? voltál dokinál?
2013. márc. 25. 12:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Tegnap egy torlesnyi friss verzes jelentkezett, elallt, mara rozsaszin-barna folyassa szelidult. Ma nem mentem el orvoshoz. Nekem 4+6 ota vannak ilyenek, azota tappenzen. Tegnap tobbszor felkeltem, kicsit pakoltam (nem sokat) es este nagyokat nevettem, talan ettol. Ha nincs extrem verzes vagy durva gorcs, nem megyek be, mert az orvos megmondta, hogy a fekves a legfontosabb. Eddig atlag hetente megneztuk, mult kedden utoljara, minden rendben volt. A doki jovo hetre hivott vissza, ha nincs tenyleg extrem tunet, akkor megyek csak. Orulok, hogy minden rendben veletek, a fekvest vedd nagyon komolyan!
2013. márc. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!