Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eddig nem hánytam, most 15...

Eddig nem hánytam, most 15 hetes vagyok és létezne, hogy én most kezdek hányni?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy inkább valami vírus??? Nem kívánok semmit sem.. Mindent hányok ki! Eddig nem volt semmi ilyen tünetem! Létezik, hogy nekem most jönne????

Vlt valaki így???

Megtudtam, hogy kislányom lesz!


2013. ápr. 6. 14:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát a terhességi hányás az első három hónapra jellemző és utána csökken.Ezért ez inkább vírus ill,lehet egyébb oka is ezért orvoshoz kellene menni.Macska nincs otthon?
2013. ápr. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia! Itthon nincsen, csak anyunál, de kerülöm!

Itthon kiskutyám van, de ő még nem volt utcán sem.

Én is sajnos vírusra gyanakszom...még a fejem is fáj. Nincs lázam, így is ha szükséges menjek ügyeletre??

Picsékul érzem magam

2013. ápr. 6. 14:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát elszomorítalak, de sajna létezik :-( Én a 12. héttől a 8. hónap végéig voltam rosszul. Minden nap ugyanabban a kb. 5-6 órában. Senkinek nem kívánom. Ha csak kinyitottam a hűtőt, vagy bementem egy élelmiszer üzletbe rosszul voltam. Azért remélem Te jobban jársz! Kitartást! És gratula a kislányhoz! :-)
2013. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!