Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet köpölyözni?

Terhesség alatt lehet köpölyözni?

Figyelt kérdés
A várandósságom előtt rendszeresen köpölyöztem magam itthon. Most a 29. hétben vagyok, és nagyon jól esne, továbbá talán a vizesedésnek is elejét vehetném, hogyha köpölyözném a fenekemet és a combomat. Az ellenjavallatok között az szerepel, hogy terhesség alatt a hason és a derékon ne alkalmazza az ember, de ez eszembe se jutna. Mit gondoltok? Combra és fenékre heti 2-3 alkalommal simán alkalmazhatom? Csípős paprikás olajom van hozzá, azzal csinálnám. Várom a jótanácsokat. Köszönöm! :)

2013. ápr. 6. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én nem ajánlanám,mert akárhogy nézzük,a köpölyözés egyfajta méregtelenítés. Ha egy pontból kimozdítod a méreganyagokat,nem tudhatod biztosra,hogy a babán "nem megy keresztül". Nem feltétlenül ürül az összes méreganyag a legközelebbi nyirokgyűjtőben,jelen esetben a lágyéki részben. A vérbőségfokozás a fenékhez közel pedig még a szülést is elindíthatja...

Szal sztem várj vele még,a vizesedést a köpöllyel sem tudnád megelőzni sajnos. :/

2013. ápr. 7. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
off kérdező:csak kiváncsi lennék mennyire jó ez a köpölyözés???mert ha megszültem és nem szoptatnék lehet én is kipróbálnám,köszi:)
2013. ápr. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet, méregteleníteni nem lehet terhesség alatt, valamint vérbőséget is okoz, és az se tesz jót.
2013. ápr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Alsótestet lehet és szabad is.
2013. ápr. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!