Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg alatt hanyadik...

Terhesseg alatt hanyadik hettol hiztatok? Mit csinaltatok az allando ehseg ellen? Lehet sargarepat csemegezni?

Figyelt kérdés

8. hetben vagyok, eddig szerencsere nem hiztam, de egy darabig nem is lenne jo. 158cm vagyok es 63kg, szoval eleve tobb vagyok a kelletenel. Az utobbi 1-2 hetben jobban ramtor az ehseg, mint altalaban, ha eszek valamit, olyan, mintha nem is ettem volna. Probalom visszafogni, kissebb-nagyobb sikerrel. Probaltam tegnap olyan csemegeket is venni, ami nem tartalmaz tul sok kaloriat. Mostanaban rakattantam az almara, de az meg iszonyat savat csinal. Pedig kettot is megennek belole egyszerre.

Gondoltam a nyers sargarepara, de abban A vitamin van, s az terhesseg alatt annyira nem ajanlott, a terhesvitaminban nincs is, pont ezert. Gondolom azert kis mennyisegben oke, de en arra gondoltam, hogy minden nap elragcsalnek 3-4 darabot. Szerintetek? Terhesgondozasra most megyek majd eloszor aprilis 19.-en. Hamarabb nem volt idopont. Majd ott is megkerdezem.


2013. ápr. 6. 07:30
 1/5 anonim ***** válasza:

A terhesség alatt bármilyen zöldségfélét ehetsz, jót tesz.


A sárgarépában NINCS A-vitamin, hanem karotin, amiböl a szervezeted tud A-vitamint késziteni, HA szüksége van rá.

2013. ápr. 6. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan rágcsálhatsz sárgarépát, ha szereted, bajt nem csinálsz vele. Én is ilyen adottságokkal indultam neki a terhességnek és a 18. hétig 1,5kg-ot híztam, utána viszont csak úgy szaladtak felfelé a kilók. A 29. hétre már 13kg-nál tartottam. Most kíváncsi leszek, hogy mennyit mér a védőnő a 33. héten. Viszont hogy nálad hogy fog alakulni, azt senki nem tudja megmondani. És ha valamit megkívánsz, azt edd is meg, mert a tested így jelzi, ha valami hiányzik a szervezetednek.
2013. ápr. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én az első trimeszterben fogytam a sok hányás miatt.

most 18 hetesen 3 kg-ot híztam eddig.

nagyon vékony és magas voltam, és még most is annak számítok a 3 kg hízás ellenére is.

2013. ápr. 6. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Terhes vitaminok szedése óta nincs állandó éhség érzetem.
2013. ápr. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1 honappal a terhesseg elott mar elkezdtem szedni a terhesvitamint, de nekem nem nyomta el az ehseget.

Megnyugtato, hogy ehetek sargarepat, akkor azt eszek, mert az nagyon szeretem. Koszi a segitseget:D

Hat nagyon orulnek neki, ha nem hiznek sokat, ugy irigylem azokat a mazlistakat, akik csak annyit hiznak, amennyi szulessel le is megy.

2013. ápr. 6. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!