Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hány hetesen+naposan mentetek...

Hány hetesen+naposan mentetek először ultrahangra pozi teszt után? Mi látszott már? Akinek csak a petezsák, azt mikorra hívták vissza?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 7. 07:08
 1/8 anonim válasza:
Szia. Attól függ mikor csináltad a tesztet, a kimaradt menzesz után hány nappal. Elvileg a kimaradás után kb 2 héttel érdemes szerintem mert akkor már lehet hogy akár szívhang is van. A hatodik héttől van szívhang, ha csak a petezsák látszik kb 1-2 hét múlva hívnak szerintem vissza. Boldog problémamentes babavárást. :) 38 hetes kismama
2013. ápr. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

először a nőgyógyászhoz kell menned. ő küld el ultrahangra. 6 hetesen, tehát a menzi elmaradása után 2 héttel érdemes elmenni.

6 hetes+5 naposan nálunk már volt szívhang.

18 hkm

2013. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ÉN mind a két terhességemmel a pozi teszt után 2-3 héttel mentem! Akkor már volt szívhang is!
2013. ápr. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én a héten mentem 5 hetesen! :))) Már egy 11 mm-es petezsák szikhólyaggal látható volt. Két hét múlva kell visszamennem, addigra már szívhang is lesz!:))
2013. ápr. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem még egyszer megvolt, így nem 4 hetes voltam, mint gondoltam, hanem 8 :) 16 mm-es embriót látott, aki azóta már 3 kg és napokon belül a világra jön :) Jobb, ha vársz szerintem eddig. Utána úgyis csak a 12 hetes UH-ra kell menni és ha NE ADJ ISTEN (!) történik valami, akkor ... szóval érted. Nem szabad szerintem elsietni :S
2013. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves 4-es vàlaszoló, aki most 5hetesen mentél.Mikor volt az utolsò mensesed első napja? Nekem màrc.4-én.
2013. ápr. 7. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem február 26.

(4-es voltam)

2013. ápr. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 5 hetesen mentem és akkor csak petezsák látszót utána 3 héttel késöbb mentem vissza akkor már volt szívhang.


19+4 hkm :).

2013. ápr. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!