Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talan 3 hetes terhes vagyok a...

Talan 3 hetes terhes vagyok a teszt 2x pozitiv lett de ket napja halvany barna pecsetelodesem volt mara mar elmult, talan mitol lehetet a doki nem mondott semmi konkretumot Holnap megyek ultrahangra esett mar meg valakivel ilyesmi? M

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha 3 hetes vagy akkor semmi értelme ultrahangra menni
2011. szept. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is pozitív teszt után volt 2x barnás-véres pecsétem. Egyszer pont a következő mensi napján, a másik kb. 2 héttel utána, de mindkét alkalommal csak kb. 10 forintosnyi folt. Az első 12 hétben szedtem magnéziumot, Duphastont és feküdtem, vagyis inkább pihentem amennyit csak tudtam, de táppénzre mentem. Most 21 hetes kismama vagyok és szerencsére panaszmentes.
2011. szept. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Zsöff85 ***** válasza:
Progeszteronhiány miatt is lehet. Tud írni rá a doki progi kúpot vagy tablettát.
2018. aug. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!