Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Olyan anyukákat/kismamákat...

Olyan anyukákat/kismamákat keresek akiknek nincs fogadott orvos és szülésznő sem, semmi ismerőse a kórházban?

Figyelt kérdés

Akik már szültek vagy szülni fognak, nem volt félelmetek, hogy rendesen fognak veletek foglalkozni?


Kicsit tartok tőle hogy nem fog gördülékenyen menni, vagy egyedül fogom magam érezni.

Fontos nekem, hogy tudjam mi mi után történik, viszont nem lesz sem orvosom sem szülésznőm, így nem tudom mi lesz, olyan elesettnek fogom érezni magam :(


2013. ápr. 7. 12:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok.Bennem mèg ez fel sem merült,terhesgondozóban is rendesen foglalkoznak velem ès minden kèrdèsemre válaszoltak eddig.
2013. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Két gyereket szültem (2010, 2011), egyszer sem volt fogadott orvosom és szülésznőm sem. Nagyon rendesek voltak velem, mind a két szülésemnél, nem voltak bunkók se, sőt a szülésznő a második szülésnél kifejezetten kedves és nagyon barátságos volt.

Nem féltem, mert minden barátnőm ügyeletesnél szült, soha nem panaszkodtak az ellátásra, mindig meg voltak vele elégedve. Amúgy mindig mondani fogják, mit mikor kell csinálni, ha nem voltam valamiben biztos, akkor megkérdeztem. Nekem még a második szülésemnél azt is megengedte a szülésznő, hogy nyugodtan szóljak ki a páromnak és a barátnőmnek, hogy elmehetnek, ne kelljen órákat várni, mert úgy nézett ki, hogy aznap még nem szülök meg, ki is kísért. Szóval nagyon rendes volt.

2013. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Remélem nekem is jó tapasztalatom lesz majd.

Már nem sok van hátra, néha aggodalmaskodok de remélem elmúlik majd.

2013. ápr. 7. 12:52
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekem sincs fogadott orvosom,se szülésznőm,barátnőm ahhoz az orvoshoz jár magánrendelésre,mint én sztkba,és semmivel nem nyújt többet neki mint nekem.A kórházban ha baj van(remélem nem lesz rá alkalom) akkor mindent megtesznek,ha bunkók lesznek el kell viselni,hisz nem lesz ott veled a nap 24 órájában se a szülésznő se az orvos.Azt a pár napot meg kibírjuk.

Sajnos voltam már kórházban más miatt is és akkor is elláttak megmondják mit csinálj,meg megy minden a maga útján hidd el. :)

Az izgalmat az újdonságtól való félelmünket meg így is úgy is át kell élni senki nem tud segíteni rajta.

Szép szülést Neked,mikorra várod a picurt?

32hkm

2013. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Uh még messze vagyok hozzátok képest! :)

26 hetes vagyok! :D

2013. ápr. 7. 12:59
 6/15 anonim ***** válasza:
egyszer szültem, sajnos nekem semmi jó véleményem nincs. nem volt fogadott dokim, sztk-s rendelésen a 8. hónapig foglalkoztak velem, utána már nem. a 9. hónapban senki semmit nem figyelt, HELLP szindromás lettem, majdnem agyvérzést kaptam, csak mert senki nem nézett egy papírt. karácsonykor míg mások otthon ünnepeltek én az intenzíven feküdtem tele csövekkel meg tűkkel, a lányom meg tőlem messze. nem kívánom senkinek sem ezt az élményt. sajnos ha nincs fogadott doki akkor nagyon harcolni kell hogy figyeljenek is rád, én majdnem a saját és/vagy a lányom életével fizettem ezért. :(
2013. ápr. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első iamnál a fogadott orvosom úgy bánt velem mint a kutyával.A másodiknál nem volt fogadott, jobban bántak velem.Most várom a harmadikat, tuti nem lesz.
2013. ápr. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem volt fogadott orvosom, 2 napig hagytak vajúdni, majd amikor megunták az üvöltésemet a fájdalomtól, nagy kegyesen megcsászároztak. Kiderült, hogy annyira el volt akadva a baba a köldökzsinórban, hogy semmiképp nem tudtam volna megszülni. Ha lett volna fogadott orvosom, csinált volna egy UH-t vagy akármit, de semmiképp nem hagyott volna 2 napon át szenvedni. Rettenetes visszaemlékezni is, hogy hagyták hogy a folyosón bőgjek meg kiabáljak. Rettenetes élmény maradt a szülés, soha többet nem akarom megélni.
2013. ápr. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem sincs fogadott orvosom. Én a napokban de legkésőbb 11én megyek be a kórházba. Sajnos nekem császár lesz és ezért tudom pontosan mikor lesz meg a picikém :) Eddig mindenhol rendesen bántak velem a terhesség során. Remélem a kórházban is így fognak. Nekem van ott egy úgymond ismerősöm hogy a főnököm lánya de vele is csak 1szer találkoztam nem is beszéltem vele sokáig. 39+5hkm
2013. ápr. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon sokat segített, hogy eljártam szülésfelkészítőre! Ott elmondták, hogy abban a kórházban mi a szokás, mit mikor csinálnak stb. Volt szülőszoba látogatás is, ott lehetett kérdezni a szülésznőktől. Szóval mikor eljött az idő, akkor nem egy idegen helyre mentem be, szinte már mindent tudtam.

Rossz tapasztalatom sem volt vajúdás és szülés közben. Mindenki nagyon rendes volt. Nem kényeztettek el, de épp megfelelő mennyiségben foglalkoztak velem.

2013. ápr. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!