Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős menzesz szerű görcsök és...

Erős menzesz szerű görcsök és a majdnem hasmenés utalhat közelgő szülésre?

Figyelt kérdés

Tegnap óta lazább lett a székletem,ma pedig már majdnem ment is..reggel fél6kor nagyon erős görcseim voltak,amik kb 10 perc után enyhültek,aztán elaludtam.Felkeltem reggel 8kor,akkor már nem volt semmi sem.Viszont az előbb megint erős görcseim voltak,de kb 10 perc volt csak.Nem lehet,hogy közelebb van a nagy esemény mint gondolnám??

35+5 hkm


2013. ápr. 7. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyből 10 perces fájások jöttek és egy órán belül 2x is kellett a wc-re mennem, 4 óra múlva pedig megszületett a gyermekem.
2013. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de nem biztos. Szedsz még magit?
2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen szedek még,még van 6 szem belőle,és utána már abba hagyom.De a magni mellett görcsölök.
2013. ápr. 7. 21:04
 4/4 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Én nálam ugyan így volt! 2 nappal a szülés előtt lazult a székletem, és szülés előtti este 9- kor elkezdtem görcsölni, levert a víz, főként a derekam fájt, hajnali 5- re megszületett a kicsi fiam!
2013. ápr. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!