Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 9.5 mm petezsák nem nagy...

A 9.5 mm petezsák nem nagy egy 4 hetes terhességnek? Vagy talán az orvosom számolt el valamit?

Figyelt kérdés
Késő pete érésem volt így ciklus végén lettem terhes. Március 7-12 között foganhatott a baba 25.-én teszteltem pozítívat és április 4.-én voltam először orvosnál. Ahol megállapította a terhességet, és azt írta a papírra hogy petezsák 9.5 mm 4 hetes terhesség. Holnap kell vissza mennem uh-ra hogy ellenőrize minden rendben van e. Nem tudom hogy jól számolta e és hogy nem e lesz ebből gond.
2013. ápr. 7. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem 6 hetesen volt a petezsák 24 mm.

5 hetesen 11 mm volt.

Ehhez képest nem nagy a 9,5 mm, de nem is kell rajta rágódnod. A terhesség alatt mindig lehet majd olyan, hogy a baba nem az "előírt" méretek szerint fejődik. Ennek oka, hogy az uh gépek nem egyformák, a dokik sem mérnek egyformán, és a babák sem fejlődnek precízen egyformán! De ez nem gond, nem kell már most aggódnod, hogy később mi lesz ebből.

2013. ápr. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hetesen nekem csak megvastagodott nyálkahártyát látott, szóval nem, nem nagy. Ezen felesleges aggódnod.
2013. ápr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Teljesen normális.
2013. ápr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 5+2 volt 11,4mm, es az enyemet par nappal kisebbnek mondjak, szoval sztem a tied is jo! Gratulalok! :-)
2013. ápr. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ma voltam dokinál 14.5 mm-es most. Jövő héten már szívhang is lesz azt mondta az orvos.
2013. ápr. 8. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyszeru! ;-)
2013. ápr. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2013. ápr. 8. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!