Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nincs és nem is volt egy...

Nincs és nem is volt egy percig sem hányingerem. Szerintetek ez baj? Az egyetlen tünetem, hogy fáj néha a hasam.

Figyelt kérdés
12 hetes és 2 napos terhes vagyok, tegnap voltunk uh.-on.Minden rendben volt, nmozgott, megvan mindene...Ha valakinek szintén nem volt semmi problémája akkor irjon megnyugtatásképp:)
2009. szept. 22. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Az első két gyerekkel nekem sem volt semmi!

Azóta egészséges, szép, okos kamaszlányok :)

Szóval nyugi! :)

2009. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az 1.babámmal abszolút semmi tünetem nem volt.Csak az elején fáradság,és szagérzékenység.De se hányinger,se émelygés....

most elvileg 4-5hetes lehetek,és olyan hányingerem van már vagy 2hete....de szerencsére hányni nem kell.

2009. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kétszer semmi hányinger, egyszer hányás 3 hónapon keresztül. Nem jelent semmit.
2009. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha így belegondolok, a hányingeren kívűl volt fáradtság, mellfeszülés, hasfájás. Végülis az is valami...:)
2009. szept. 22. 12:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Három terhességem egyikénél sem volt hányingerem,és semmilyen rosszullétem nem volt.egyszerűen csak nem menstruáltam.A kicsinél csak fáradékonyabb voltam!(és mindháromszor megnőtt a mellem)
2009. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem sem volt soha rosszullétem, a mellem feszült csak. Nyugi, ha az uh-n rendben volt minden, akkor biztosan egészséges a babád! :)
2009. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én azt mondom örülj, ha nincs hányinger, írtó kellemetlen dolog. Nekem a 16. hétig volt non-stop, a 9. hétig volt a legdurvább, addig szó szerint egész nap az ágyban fetrengtem és hol a paplant csavartam, hol a falat vakartam, mert annyira rosszul voltam. Senkinek nem kívánom:( Persze már túl vagyok rajta, és most azt mondom megérte:) Boldog babavárárst és ne aggódj minden ok a csöppséggel:)

37 hetes km

2009. szept. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!