Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és...

8 hetes terhes vagyok és megint mensis jelek vannak. Minden hónap ilyen lesz?

Figyelt kérdés
Mult hónapban is 2-3 napig mikor kimaradt görcsölgettem. Tegnap du megint kezdte most néztem hogy pont a 27. napon lennék. Úgy félek hogy vérezni fogok és elvetélek. Egyszer már ment el babám. Valakinek hasonló? Lett valami baj, vagy csak jelentkeztek a mensis tünetek minden hónapban és a pocike egészségesen megszületett?
2013. ápr. 9. 06:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem kell izgulni. Nekem is ilyen volt, de csak az első 3-4hónapban, mindkét babámnál, és nem volt semmi gond. :)

De, ha nagyon izgulsz, akkor megnyugtatásképp menj el dokihoz. ;)

2013. ápr. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dokinál voltál már? Nekem ugyan ez van és én is 8 hetes vagyok. Volt már egy vetélésem és 6 hetesen barnázni, 7 hetesen vérezni kezdtem. Én rohantam a dokimhoz, kaptam bogyókat és most napról-napra jobb. Nem fájdogál a pocim, egyre kevesebb a barnázás. Szerintem doki ha még nem voltál, addig is Magnézium, rengeteg pihenés (fekvés).
2013. ápr. 9. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3,5 hónap volt ilyen.Minden hónapban éreztem, hogy meg akarna jönni.Állítólag a szervezet visszaemlékszik,hogy most kéne menstruálnod.De mégsem jön meg.Nekem kb 4 hónapos terhesen múlt el.Üdv:37hkm
2013. ápr. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! 16-àn megyek újra dokihoz. Remélem minden ok lesz. Tuti megint a mensi idejét érezhettem. :) Bizakodunk nagyon. :)
2013. ápr. 10. 04:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!