Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Győriek! 3D/4D ultrahangra...

Győriek! 3D/4D ultrahangra mikor kell bejelentkezni? Hetekkel korábban? Melyik héten menjünk? Hová menjünk?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:

20. héten hívtam fel őket, a 24. hétre adtak időpontot. Jelentkezz be minél előbb. Itt van a számuk:


[link]


Mi a kórházban voltunk. Őszintén szólva nem voltam megelégedve a minőséggel, de állítólag a Kyncsben sokkal jobb a gépük, ha rászánsz kicsit többet inkább oda menjetek! Ott ha nem sikerül a kép, ha kérsz, akkor visszahívnak ingyen máskor. Itt a kórházban nem.

2013. ápr. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ja lemaradt, ez a Kyncs elérhetősége:


Cím: 9023 Győr, Corvin utca 4. | Telefon: +36-30/950-15-10

2013. ápr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én a Kyncset ajánlom, nagyon profik! Érdemes minél hamarabb, de legalább 1 hónappal előtte bejelentkezni, elég sokan járnak ide. Ott, ha jól emlékszem azt mondták, hogy a 24. hétnél előbb nem érdemes menni.
2013. ápr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem akarok túl korán menni, mikor még kicsit "ufószerű" még a babánk kinézete, inkább akkor mikor már tuti aranyos kisbaba. bár azt is hallottam, hogy későn se jó menni, mert akkor meg már "nem fér be képbe" a baba, olyan nagy.

18 hetes múltam.

a kórházban és a kyncsben mennyi a 4D uh? bent van az árban a dvd és a fénykép?

köszi a válaszokat!

2013. ápr. 9. 10:00
 5/6 anonim ***** válasza:
A kórházasról nem tudok nyilatkozni, de a Kyncsben 15 ezer a 4D UH, ebben benne van a DVD is. Egyébként van weboldaluk is, ott még tudsz tájékozódni.
2013. ápr. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A kózházban 10ezer még ha jól tudom, a Kyncs 15ezer. A kózházban ebbe csak a felvétel + CD tartozik bele. Ha nyomtatattni akarsz képet azt ott helyben kell kifizetni, 1000Ft/kép. A 10ezerhez meg kérj csekket, azt előtte kell befizetni. A Kyncs árait nem tudom, de ha felhívod biztosan elmondják.
2013. ápr. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!