Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes terhes vagyok .1 hete...

9 hetes terhes vagyok .1 hete voltam orvosnál ahol megállapította, hogy 8 hetes terhes vagyok. CRL.13 mm-es ez jó méretnek számít?

Figyelt kérdés
A Szekszárdi szülészet és nőgyógyászaton adnak uh képet a 12. heti vizsgálatról, vagy előre kell kérni csekket, vagy hogy működik? A 2. babámat várom és amikor a kisfiammal voltam terhes elöjött a terhesség alatti cukorbetegségem. Amikor megszületett elmúlt. Nagy esélyem van, hogy ismét cukros leszek? Egyfolytában az jár a fejembe, hogy minden rendben van e, legszívesebben minden nap mennék Uh-ra, hogy megtudjam nincs e gond. Normális ez vagy már beteges?! Kb mikor tudják megmondani a baba nemét? És a 2. baba mozgását kb hányadik héttől érezzük?!

2013. ápr. 9. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Méretre teljesen jó a babád! Gratulálok!


Én úgy tudom, hogy a cukor visszatérhet.

2013. ápr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!