Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismamák, hogy...

Adriennjeni kérdése:

13 hetes kismamák, hogy vagytok? Ti is nagyon várjátok, hogy érezzétek már a babátok mocorgását?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 9. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most kezdtem a 13-dik hetet. 3.baba lesz úgyhogy már néha valami kapirgálást érzek. A fáradságon meg hogy folyton wc-nem kell más bajom nincsen. És te hogy vagy? Tudod már hogy fiú vagy lány lesz? Én még sajnos nem tudom.
2013. ápr. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
én holnap kezdem a 14. hetet. sok a savam, kicsit még álmos vagyok de ha süt a nap aktívabb vagyok. :) első baba és még nem érzek semmit, pedig nagyon akarom már... nem tudjuk mi lesz, de mindegy nekünk, bármi lesz örülünk neki. :)
2013. ápr. 10. 16:04
 3/4 v-f.m. ***** válasza:

Sziasztok, én ma vagyok 13+1 hetes, és én is nagyon várom már, hogy erőteljesen érezzem a kisbabánk mozgását :) Már volt olyan, mintha bugyborékolást éreztem volna a hasamban, gondolom ezt Ő csinálhatta, de még nincsen tapasztalatom ilyen téren mert első babóca :)

Nekünk múlthéten azt mondták, hogy 90%, hogy kisfiúnk lesz! De az uh-os dvd-n látszik is miden erre utaló jel! :) Nagyon várjuk már Őt! :)

Boldog babavárást! 13+1 hkm

2013. ápr. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
én is nagyon szeretném tudni, hogy mi lesz. Párom kisfiút szeretne, én kislányt, de amúgy mindegy. Csak egészséges legyen. Boldog Babavárást Mindenkinek!
2013. ápr. 12. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!