Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát várok? Nem jött meg 3...

Linus.lucy kérdése:

Babát várok? Nem jött meg 3 hete, barna folyásom van! A teszt negatív, a tb-m lejárt, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma van 3 hete hogy meg kellett volna jönnie,de nem jött. Csináltam tesztet de negatív lett. Ma együtt voltunk a párommal és aktus után barna váladék távozott. Nem igazán érzek más tünetet, néha fáj a hasam, és a derekamban nyomást érzek. Mielőtt megjön mindig ideges vagyok ok nélkül, ez most is meg volt de mégsem jött meg. Sajnos a Tb-m is lejárt ezért orvoshoz se tudok menni. Mit csináljak ? lehet terhesség jele a barna váladék?
2013. ápr. 9. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
Akárminek lehet a jele. Menj be a TB-be, évi ötezer forint körül van a kötelező TB. Fizsd be. Mert ez lehet méhen kívüli terhesség is (bár azt is mutatja a teszt). Szóval orvos!!!!!
2013. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
1., nem évi, hanem havi!!!
2013. ápr. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor havi. Viszont még mindig jobb, mint feldobni a pacskert. Szóval irány TB és az orvos. Erre nincs házi praktika. Ha van pozitív teszted, akkor ingyenes a terhesgondozás.
2013. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
TB nem járthat le fizetned kell magad után folyamatosan mert kamatostul behajtják. Mindenképpen dokihoz kéne mennjél.
2013. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A TB nem jár le, mint ahogy előttem írták, de viszont ha nincs munkád akkor is fizetned kell, ami pontosan 6690 Ft ez év januártól havonta. Ha mondjuk nem fizetted x hónapja, tényleg ki kell fizetned visszamenőleg is, pont a párom kollégájának a felesége járt úgy, hogy majd 50 ezer ft-ot kell kifizetnie, mert annyi az elmaradása...

Szóval tényleg jobb kifizetni, és elmenni az orvoshoz, mert más miatt is késhet a mensid, nem csak a terhesség miatt...

2013. ápr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok választ. Úgy tudom méltányossági alapon fizeti az állam. Mit tudtok erről ?
2013. ápr. 9. 20:52
 7/10 anonim ***** válasza:
kb 40 napig fizeti az állam a tb-det utánad, miután megszünt a munkaviszonyod/munkanélkülid. utána már neked kell.
2013. ápr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én úgy tudom,hogy ha nincs munka és már nem él a TB,be kell menni a polgármesteri hivatalba és támogatást igényelni!Öcsém is volt bent és 1évig fizetik a TB-jét :)
2013. ápr. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Baba nem lesz, stressz okozta a késést. És a tb-t elintéztem az önkormányzatnál :)
2013. ápr. 13. 13:05
 10/10 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy nincs baj. Jó, hogy elintézted, mert bármi történhet.
2013. ápr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!