Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első vizsgálatra kell vinni...

Első vizsgálatra kell vinni az 1 éven belüli rákszűrésről igazolást? Ha nem ő végezte el.

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem csak megkérdezte, hogy csináltak-e a közelmúltban. Mondtam, hogy igen, nem is olyan régen. Kérdezte, hogy kaptam-e visszajelzést (gyanú esetén levelet küldenek), mondtam, hogy nem, és mondta, hogy akkor minden rendben van.


Minden bizonnyal elhiszi, hogy megcsinálták a szűrést, egy normális ember olyat nem füllent, hogy igen, ha mégsem, már csak a saját és a kisbabája érdekében sem.

2009. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

nekem 2008októberében volt rákszűrésem, márciusban teherbe estem, és az első vizsgálatnál autómatikusan megcsinálta újra a rákszűrést.

jobb ha nálad van a papír, azzal vesztenivalód nincs.

2009. szept. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!