Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Rosszul csinálok valamit? Ch...

Rosszul csinálok valamit? Ch diéta=fogyás?

Figyelt kérdés

27 hetes ikres kismama vagyok. kb.2 hete kezdtem el a ch diétát(7,1 lett a terheléses cukrom),de konkrét utasításokat nem kaptam,csak hogy kerüljem a cukrot,fehér lisztet,tésztaféléket..dietetikushoz nem irányítottak,így maradt az internetes búvárkodás az információszerzésért. tehát reggelim általában 6:30-7óra között: 2 szelet barna/graham kenyér(pirítva),margarinnal,felvágottak,uborka,paradicsom vagy tojásrántotta, virsli.

10óra: egy alma, 2 db kolevit keksz vagy pirítós felvágottal,nasinak szotyi-mogyi

12:00-12:30: változó,leginkább hal,csirke,zöldségek,üres húsleves, semmi krumpli,tészta,rizs,zsíros hús.

14-15óra körül: reggelihez hasonló,kiegészítve kefírrel

18óra tájékán: leves,mint amit délben ettem, barna kenyér felvágottal.

szerintetek ez változatos étrend? Baj,hogy fogytam 2 hét alatt 1kg-t?

Ahhoz képest,h ikreket várok,kicsi a hasam,egyáltalán nem látni,hogy 2baba lakozik odabent. s mintha még kisebb is lenne a hasam,mióta diétázom.

veszélyeztetett terhes vagyok,nyíló belső méhszájjal,tehát csak fekszek,nulla mozgás.

AZ első 16hétben végig hánytam,semmit nem híztam. 56kg-ról indultam(170cm vagyok),s 25.hétig felmentem 66kg-ra,ami 10kg,de nem látszik rajtam sehol,a hasam se nagy:O,nem vizesedek,jó a vérnyomásom..most 65 kg vagyok. valami gond lehet?

bocsi,h hosszúra sikeredett



2013. ápr. 10. 08:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy rosszul csinálsz valamit. Én is ikres voltam, nekem is volt olyan, hogy nem híztam semmit (úgy a 15-17. hét körül, igaz nem fogytam, de én ettem rendesen. A hasad majd nagyobb lesz, ne izgulj. Bár ez is alkat kérdése, nekem a végére jó nagy lett, igaz én kihúztam velük a 40. hétig:) Ha nem vagy éhes ill. nem éhezel, a babáiddal pedig minden rendben, akkor folytasd így!
2013. ápr. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes az étrended, csak iktass be még egy kis gyümölcsöt.

És 7,1-el szerintem ehetsz egy pici rizst, krumplit. Van vérnyomásmérőd? Mérdd meg utána.

Én is terhescukros voltam. Az egész terhesség alatt 3 kilót híztam, a végére fogytam 10 kilót. mmint a szülés után pár héttel mérve.

2013. ápr. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon jól csinálod, egy dologgal nem értek egyet. Ebédre nem eszel megfelelő mennyiségű szénhidrátot. Valami kis köretet a zöldségek mellé muszáj lenne, mert ez így túl kevés, és az is gond lehet! Köretnek válassz barna rizst, teljes őrlésű tésztát, kölest, bulgurt, kuszkuszt :) fincsik! :)
2013. ápr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is egyet értek az utolsóval, az ebéded nagyon kevés CHt tartalmaz. Krumpliból is ehetsz egy kicsit és a basmati rizs is nagyon jó, ha nem szereted a barnát (viszont cserébe baromi drága).

Nem írtad, hogy mennyi a súlyod, de szerintem nem probléma a fogyás, ha normális keretek közt marad.

Én 32 hetes vagyok és 4 kilót híztam eddig diéta mellett (sajnos időnként bűnözök, ha rendesen tartottam volna lehet, hogy nekem is inkább lefelé ment volna), de én eléggé túlsúlyos vagyok.

2013. ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs, nem tudok olvasni :-( Most látom a súlyod. Ha már 10 kg-t híztál egyáltalán nem gond, hogy most lement egy, ne aggódj!
2013. ápr. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!