Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálok rosszul? Lehet...

Mit csinálok rosszul? Lehet mit tenni?

Figyelt kérdés

2 hete voltam orvosnál 23 hetesen. Minden rendben van csak szólt a doki, hogy lassítanom kéne a hízásomon, mert nekem lesz nehezebb. Igaza van. Mindig is vékonyka alkat voltam. Mióta babát várok csak úgy jönnek rám a kilók. Ami érdekes hogy csak a hasam nőtt meg a melleim. Még a derekam is megvan. :) Viszont nagyon nagy a hasam. Közben azt is kiderült, hogy nagyon rossz a cukrom, ezért 180 gr CH diétán vagyok amit szigorúan tartok is. 2 hete nulla cukorral élek és odafigyelek a többször keveset evésre és számolgatom a szénhidrátot. Minden nap sétálok és szobabicikli-zem is ami jól is esik, DE!!! 2 hét után ma ráálltam a mérlegre és megint híztam 1,2 kg-ot. :( Majdnem sírtam. 2 hét múlva megint dokihoz kell mennem. Azt fogja hinni, hogy zabálok és nem tartom be az odafigyelést. Félek. Mit tegyek???


25 hetes km


2012. jan. 22. 11:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mennyit hiztal? Nekem is van hogy egy het alatt2 kg hiztam! A 20-30 het alatt hizunk a legtobbett! Azutan lassul! Nyugi en is aggodtam de ha betartod a dietat nem lesz baj! Utana majd lemegy!
2012. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Szénhidrát rengeteg mindenben van, az igaz, hogy a cukorban a legtöbb. Figyelj oda a kenyér és tésztafélékre.
2012. jan. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szia. Összesen a terhesség alatt eddig 9 kg-ot. Ezt én is sokallom, de azt sem tehetem hogy nem eszek semmit a fogyásért. A baba sem éhezhet. Azt mondta a doki hogy nekem az ideális a 15kg maximum, de ha így folytatom akkor 25 kg-ot fogok a végéig felszedni. Nem szeretném. Ismerőseim és családom nem látják rajtam a 9 kg pluszt, nem is értik hová ment ez fel rám, de a mérleg akkor is ennyit mutat. Azzal ijesztgetett vki hogy igazán majd csak a végén fogok hízni.
2012. jan. 22. 12:00
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves második! :) Lemondtam a tésztákról, rizsről, krumpliról és a fehér lisztből készült kenyérfélékről is. Teljes kiőrlésű graham kenyeret eszem, 2 kis kockát reggelire és ehhez csupa zöldséget meg sovány sonkát szintén 2 szeletet. Tejet nem iszom 11-ig. Sok mindennek utána olvastam és méricskélem az adagjaimat. A kcal-t is számolgatom.
2012. jan. 22. 12:05
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Na,ez érdekes.

Ugyanis én most vagyok 27 hetes és 25 hetesen tartottam 8 és fél kg-nál.Nekem semmit nem szólt senki.Pedig én is vékony alkatú vagyok és nekem is csak a hasam,meg a mellem nő.Talán annyiból vagyok szerencsésebb,hogy a cukrommal semmi baj.Nem értem neked miért szólnak.Az oké,hogy a cukrod rossz,de én úgy tudom,hogy egész terhesség alatt 15-20 kg a megengedett.

2012. jan. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de kíváncsi leszek 2 hét múlva mit mond a doki. Addig is tekerek meg odafigyelek, és ha akkor is hízok és nem tudom tartani a súlyom egy darabig akkor, ennyi. Lehet nálam alkati dolog. Lehet bármit ennék és bármennyit akkor is híznék ennyit mint most. Mindenesetre odafigyelek továbbra is a helyes táplálkozásra, és lesz ami lesz. Lassan profi leszek benne hogy miben mennyi szénhidrát van. Most vettem jogobella light joghurtot amit vacsira eszem 2 db korpovit keksszel. Finom. Remélem pár hét múlva lesz látszatja ennek a diétának.
2012. jan. 22. 12:44
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A cukrodat nem tudod mérni? Én is sokat híztam, míg kiderült, hogy cukros lettem. 180 g-os diétával nekiálltak lemenni a kilóim. Kérdeztem is a dokitól, nem gond-e. Azt mondta, akkor jó a diéta, ha fogyok mellette.
2012. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
És a diéta elkezdésétől számolva mikor kezdtél el fogyni? Én 2 hete számolgatok de még csak híztam. Mennyi idő még a szervezetem észreveszi, hogy hoppá kevesebb CH-t kapok?
2012. jan. 22. 13:06
 9/14 A kérdező kommentje:
Hopp, kifelejtettem: tudom mérni itthon a cukromat. Jövő héten derül ki, elég e a diéta vagy inzulin is kell.
2012. jan. 22. 13:07
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekiálltam diétázni, következő héten mentem a védőnőhöz méreszkedni, már akkor fogytam. Mérd egypár napig minden étkezés után 1 órával a cukrodat. 7 alatt kell lennie. Ha efölé megy, akkor még kevesebb szénhidrátot kell enned.
2012. jan. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!