Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Sajnos a hatodik héten vérezte...

Sajnos a hatodik héten véreztem, és elveszttettem a picikémet. Mit csináljak, hogy gyorsan elteljen ez a három hónap amit a doki javasolt hogy újból próbálkozzunk?

Figyelt kérdés
Nem kellett műteni, mert kiürült a méhem a hetedik hétre, de nagyon nehezen viselem, nem mennek a napok, és csak ez jár az eszembe, és szörnyű ilyet írni, de a szívem megszakad ha kismamát látok vagy pici gyermeket. Becsuknám a szememet, vagy elrohannék, és a legfurcsább hogy bármit nézek, vagy bárhova megyek, tuti hogy kismamákat látok, vagy kisbabákat.
2008. jún. 13. 09:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :( vigyázz magadra, az a legfontosabb!! Nem tudom, eddig szedtél-e terhesvitamint, de esetleg szedjél folsavat, vagy valamilyen terhesvitamint (pl Elevit), még a teherbeesés előtt, állítólag ha szeded, csökkenti a vetélés kockázatát!
2008. jún. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Március óta szedem az elevitet, de akkor majd folsavat is szedek.
2008. jún. 13. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia!Sztem hagyd az elevitet én sok rosszat hallottam róla,szedj valami másat.nekem a dokim sem javasolta.A folsavat mindenképpen kell szedd,de ami még fontosabb meg kell próbálnod elengedni a picit.Nehéz de csak így fogsz tudni iagzán örülni a másiknak.Ami lehet furcsán hangzik de inkább most menjen el a baba,mint,hogy később egy beteg gyerekkel küszködj.Tudom azokat is lehet szeretni de nem ugyan az és ne feledd oka van,hogy ez a baba nem maradt meg,nem volt elég életerős lehet beteg lett volna.Szval sztem engedd el valahogy és fordulj a jövő felé ne a múlba.Persze mindig ott lesz,hogy mi lenne HA megszületett volna de nem így lett és koncentrálj arra,hogy lehet ennek kellett megtörténnie,hogy a következő babád ép és egészséges legyen.Ő kellett hozzá.Fel a fejjel és probálj egy kicsit kikapcsolni agyilag és ne arra koncentrálni,hogymikro tellik el a 3hónap-lehet sokkal többre lesz a szervezetednek szüksége mire újra sikerül egy másik baba,de addig is fogalald le magadat mert be fogsz zizizi ebbe.Kapcsolodj ki valahogy.És ezt tényleg csak jótanácsként mondom,hamarabb eljön a babás időd meglátod:)
2008. jún. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom én is, hogy ezt át kellett élned, de -még ha nem is igazán vigasz- gondolj arra, hogy a természet nem véletlenül szüntet meg terhességeket. Lehet, hogy nem volt egészséges az embrió.

A 3 hónap alatt pedig készítsd fel magad a következő babára. Egyél sok gyümölcsöt, így nyáron van is sok, szedj folsavat, ami a gerinc és idegrendszeri fejlődési rendellenesség kockázatát csökkenti, mozogj sokat, hogy jó kondiban légy, de ami a legfontosabb ne stresszeld magad, mert akkor nem biztos, hogy teherbe fogsz esni. Nagyon sok esetben, ha egy nő rágörcsöl, hogy terhes akar lenni és stresszeli magát minden hónapban, amikor nem sikerül, vagy valamilyen nagyobb trauma, mint a tied lelkileg összetöri, akkor a szervezet nem engedi a terhességet, mert nem ideális állapotban van a test és a lélek egy baba kihordásához. Jó lenne azt is kideríteni, hogy miért véreztél, hogy legközelebb elkerülhesd azt a tényezőt, bár mivel vetélés után veszélyeztetett terhes leszel mindenképpen nagyon sokat kell majd pihenned.

Én sok sikert kívánok neked a következő terhességedhez, hogy egy gyönyörű, egészséges kisbabát szülj. Biztos sikerülni is fog.

2008. jún. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
sztem igaza van az előttem hozzászólónak. Ne akard görcsösen majd a következőt. mi amikor kiszámítottuk mikor van peteérésem és arra az időszakra (is) időzítettük az együttlétet, meg láb feleel hasonlók akkor semmi nem volt, mindig megjött a legközelebbi menses. Amikor pedig nem is foglalkoztunk vele,akkor szeretkeztünk amikor kedvünk volt, nem vetettünk be semmi praktikát akkor "csúszott" be:-)) a párom már a menstruációm előtt 2 nappal megmondta, h terhes vagyok, és tessék...:-) úgyh ne görcsölj, majd jön, ha jönnie kell, de ne ess kétségbe, ha nem lesz azonnal bébi! Drukkolok!
2008. jún. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is hasonloan jártam,engem még mütöttek is,ami szörnyü volt.Én megprobáltam nem belegondolni,gyorsan visszamentem dolgozni.Sokszor eszembe jut az,hogy már hány hetes lennék.De elterelem a gondolataimat.Ha bele hülyülök sem jön vissza.Minden erömmel a másodikra gondolok.A természet tudja a dolgát,igy kellett lennie.Az én orvosom azt mondta nem kell,hogy kivárjam a 3honapot.Bár eltelt és még nem jött össze.Fel a fejjel,készülj a következőre.A következönek szüksége van minden erödre,és a lelkiállapotod is legyen rendben.Sok sikert kivánok.
2008. jún. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatásokat, tudom hogy igazatok van, én pedig megpróbálok bármibe belekapaszkodni amibe csak tudok, és várni azokat a válaszokat, amire valójában nekem kell rájönnöm. Ne haragudjatok hogy ezeket tőletek szerettem volna hallani, és a válaszokat én is tudom legbelül, de ez a fórum volt az amit a terhességem elejétől látogattam, és nagyon sokat segítettetek, és most ez volt az a szál amibe még belekapaszkodhattam. Megpróbálok a jövőre koncentrálni, és remélem, mihamarabb visszatérhetek, de akkor már ketten leszünk.
2008. jún. 13. 10:42
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én tavaly augusztusban szintén 6 hetesen vetéltem el és sajnos műtöttek is. A mai napig is sokszor eszembe jut, de arra koncentráltam, hogy biztos volt oka és hamarosan jön a következő ami tuti egészséges lesz. Hál istennek nem is váratott magára sokáig, októberben újra teherbe estem, most tartok a 35. hétben és végig minden rendben volt. Szóval csak előre és bízz magatokban. Sok sikert!
2008. jún. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!