Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Igaz az, hogy a lepény érettsé...

Igaz az, hogy a lepény érettségi fokából lehet utalni a szülés időpontjára?

Figyelt kérdés

Ma voltam uh.-n, 36+6 napos vagyok.

A lepény II. fokban érett. Akinek ilyen idős terhesen ilyen fokú volt, az mikor szült?

vagy mire számíthatok ezek alapján?

a dokim szerint hamarabb fog jönni a baba, ezzel az eredménnyel még nem voltam nála!

Köszönöm a segítséget!


2009. szept. 22. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
A alapján biztosan nem, az uccsó hónapban nem ritka a III. fokban érett méhlepény sem, így is kihúzzák v túlhordják a terhességet.
2009. szept. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem se lehet ez alapján számolni, nekem már a 31. héttől 3. fokban érett a lepényem és még most is egyben vagyok.

37 hetes km

2009. szept. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem 37 hetesen I. fokban volt érett,most 39 hetes vagyok de a baba nem úgy néz ki mint aki ki akarna jönni, de gondolom nem amiatt.
2009. szept. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!