Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem egy hatalmas gond, de...

Nem egy hatalmas gond, de terhes mamik, hol vesztek olyan felsőket (aki olyat szeret) ami rásimul, rátapad a pocakra tehát nem így lóg lefelé hanem kimutatja a pocit?

Figyelt kérdés
Most mentem végig pár bolton, illetve körbenéztem webáruházban teszveszen, barátnőm is hozott át párat de nekem mind olyan fazon ami így a hasam tetejétől lóg mint egy sátor. Olyat szeretnék ami rásimul a hasamra. Én ezekben a sátorszerűen lógósokban csak kövérnek és nagydarabnak nézek ki, nem terhesnek. Melyik márkát vagy milyet keressek?
2013. ápr. 11. 17:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyat keresel, ami rásimul a pocakra, akkor ne a kismamaruhák között keresgélj, egy akármilyen boltba bemész, és veszel 1 vagy 2 számmal nagyobbat, mint ami terhesség előtt rádment. Én nagyon egyszerűen oldom meg a dolgot: azokat a hosszú és szűk felsőimet hordom, amit még vékonyan vettem - mondjuk én nem sokat híztam még 5 hónaposan, simán rámjönnek a rugalmas anyagú felsők, és szépen látszik benne, hogy hastájékon azért már kerekedem :)
2013. ápr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem sima felsőket, csak 1-2 mérettel nagyobbat és olyat, ami tágul. Van olyan nyári felsőm, amit nagy pocakkal is és nem terhesen is hordtam.
2013. ápr. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Márkát nem tudok neked írni, de én pl nagyobb kínaiba vettem ilyen felsőt. Hosszabb fazonú rugalmas anyag, nem kimondott kismamaruci. Mivel jó az anyaga még mindig jó rám az m-es méret/s-ről indultam/

37 hkm

2013. ápr. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom lehet én vagyok amorf de rám az egy két mérettel nagyobb felsők vállban-mellben-karban nagyobbak jóval (a hasamon lehet persze hogy feszülnek) és a hosszuk se az igazi...:(
2013. ápr. 11. 17:47
 5/13 anonim ***** válasza:

az 1-2 számmal nagyobb felsők is jók, én is vettem így.

nekem a h&m kismamaruhái (felsői) nagyon bejöttek, jó a szabásuk és az anyaguk - ezek ált. egyszinűek, de legalább jól variálhatóak más ruhadarabokkal :)

2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Én se híztam még sehova csak hasra szóval felül nem lettem nagyobb.
2013. ápr. 11. 17:53
 7/13 anonim ***** válasza:
Akkor vegyél olyan felsőket, amiknek rugalmas az anyaga és pont jó rád. Nekem a sima felsőim jók voltak, csak alsó ruhánál, nadrágnál vettem kismamásat.
2013. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Tunikafazonút vegyél, tudod, olyat, ami a feneked alá ér,elöl combközépig. Van hosszú ujjú, pólóujjú, ujjatlan, nyári, téli, minden fajta. Ne nagyobbat, hanem ami pont jó rád. Azt látni fogod, ha felpróbálod, h mennyit enged az anyaga.
2013. ápr. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora a pocid, de én most 30. héten is a sima felsőimet hordom (a hosszabbakat), mindegyik sztreccses és szépen domborodik a pocakomon, de nem feszít és nem akar szétszakadni. :)


De most, hogy jön a meleg vehetsz már kismama egyberuhákat, én abból láttam sok feszülőset (bár én ruhából is a régi nyúlósakat hordom :) )

2013. ápr. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Vegyél hosszabb fazonú, rugalmas anyagú felsőket, amik pocakban engednek. Bármelyik boltban találsz. Nem kifejezetten kismamaruha. Én New Yorkerben, meg mindenféle butikokban vettem ilyesmiket.
2013. ápr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!