Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hány éves korotokba akartok...

Ti hány éves korotokba akartok szülni? Lesz pénzetek a mai világba egy kisbabára?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 11. 18:55
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
91%
A fiam születésekor majdnem 26 voltam, még egyet szeretnénk, remélem, hogy 30 előtt belefér. Csak az anyagiak akadályok. Albérletben lakunk amúgy. Ha arra vártunk volna, hogy mikor lesz saját lakásunk, szuper autónk, meg mikorra utazgatjuk ki magunkat eléggé, soha nem lenne gyerekünk
2013. ápr. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az előttem szólóhoz.25 vagyok férjem 28 és 3 hét múlva szülök.Normélis körülmények között élünk de ha mindenki arra vágyna h 300ezres fizu meg jo auto sajat lakás,kihalna Magyarország.37hkm
2013. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszoló válasza még korra is majdnem ugyanaz mint enyém lett volna. Csak én egy évvel fiatalabban szültem
2013. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 28 vagyok, első babás kismama.


Ha nem történik semmi nagyobb gond, akkor nem lesz gond a pénz, de szerintem egyértelműen a szerencsés párok közé tartozunk. Körülnézve az ismerőseim között, akik szintén diplomások és munkájuk is van (tehát gyanítom bőven az "átlag" felett vannak) sajnos sokan akadnak, akik nehezen tudnának babát vállalni. :/

2013. ápr. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is úgy gondolom, hogy butaság arra várni, hogy majd minden körülmény tökéletes lesz, ez egyre kevesebbeknek adatik meg. Én 30 vagyok, most várjuk az első babát, 2-3 éven belül szeretnénk egy tesót neki. Kis másfél szobás lakásban lakunk, az álmaink persze sokkal nagyobbak, amint lesz rá lehetőség, nagyobba és remélhetőleg kertesbe költözünk. De a gyerek nem lesz boldogtalan, amiért ide születik, én sem palotába születtem, mégis szép volt a gyerekkorom, és nem is kallódtam el.
2013. ápr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
24 Évesen szültem a lányomat,26 leszek mire megérkezik a második gyermekünk.Van saját lakás(2 szobás)Illetve autónk,de mindkettő átlagos.Mi erre vállaltuk be.Az,hogy lesz e pénzünk,az jó kérdés mert ebben a mai világban semmi sem biztos,főleg nem a munkahelyek.Úgy gondolom a helyzet azután is lehet jobb,h már vannak gyerekek(legalábbis remélem):-))
2013. ápr. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 Lues ***** válasza:
100%
Én 26 vagyok, párom 29, most várjuk az első babánkat. Mind a ketten dolgozunk, de albérletben lakunk. Hogy lesz-e elég pénzünk?! Úgy alakítja az ember, hogy legyen. Mi sem várhatunk arra örök életünkben, hogy az anyagiak terén minden tökéletes legyen, mert sajnos nem lesz az soha. :(
2013. ápr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
26 éves vagyok, az első babát várom. Mi a házasságkötést vártuk meg, nem a tökéletes körülményeket. Az sosem lesz. Igyekszünk abból megoldani mindent, amink van.
2013. ápr. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
60%
24 éves vagyok,a párom 30,nemsokára megszületik a babánk. Saját,tehermentes autó,albérlet,300-350ezer bevétel. Lehetne jobb is a helyzet,de meguntam a várakozást a csodára.
2013. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

23 éves vagyok,Párom 26.Jövőre tervezzük a családbővítést.

Addig még be szeretnénk fejezni a házat,amit vettem,bővítünk,átalakítunk(ezt már közösen,saját magunk csinálunk mindent) és úgy már igazán otthonos lesz.

Pénzünk nem tudom,hogy lesz-e de remélem :-)

Munkánk aránylag biztos,fizetésünkből jól kijövünk(bár az kettőnké nincs 180 ezer összesen,de szépen élünk)

Nyaralni minden évben megyünk pár napra belföldre,autónk is van,a ház saját,havi szinten tudunk rákölteni,amíg kész nem lesz.Szerintem megoldjuk valahogy a baba kiadásait is.

2013. ápr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!