Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13,5 hetes vagyok. Tegnap óta...

13,5 hetes vagyok. Tegnap óta folyik az orromból a vér . Baj ez?

Figyelt kérdés
tegnap is 3 szor ma most először, de nem sima orrvérzés, alig múlik el.tudom hogy van ilyen, de 90/50-es vérnyomással nem gondoltam.
2008. jún. 13. 10:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is elég gyakran vérzik az orrom. Egy kicsit gyengébbek az erek, és nagyobb a vérmennyiség is. Ha utánaolvasol, egy csomó helyen találod, hogy terhesség alatt gyakori lehet az orrvérzés. De ha megnyigtat, kérdezz rá a védőnőnél.

17 hetes kismama

2008. jún. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja, és azt kifilejtettem, hogy az én vérnyomásom is 100/50 körül szokott lenni
2008. jún. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod : Nyugodtabb vagyok, csak azért félek, ha éjjel elkezdene álmomban..hát nem szeretnék megfulladni, mert nagyon vérzik ám. Felhívom a védőnőt ha roszabbodik.
2008. jún. 13. 10:43
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Addig is egyél c vitamint, az csökkenti a kapilláris vérzéseket.


36 hetes kismama

2008. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nekem is viszonylag gyakran vérzett az orrom.Egyik pillanatról a másikra elkezdett ömleni a szó szoros értelmében.A vérnyomásom közben alacsony volt.Rendesen össze tudtam magam vérezni.:)Néha egymást követő pár napon át vérzett,majd hetekig semmi.Nekem azt mondta a védőnő,hogy ez természetes.
2008. jún. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!