Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor dohányzik a kismama,...

Amikor dohányzik a kismama, tényleg fulladozik a pocaklakója?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 12. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
11%
nem tud fulladozni, mivel még nem lélegzik.
2013. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
11%
Ahogy az első írja
2013. ápr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ezt olvastam... akkor mit érezhet vajon? Érzi egyáltalán?
2013. ápr. 12. 16:05
 4/15 anonim ***** válasza:
39%
Nem, de a káros anyagok ugyanúgy eljutnak szegénykéhez, mérgezik, károsítják a picit :(.
2013. ápr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
nem, nem érez belőle semmit, de nem egészséges.
2013. ápr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
86%
Vessetek meg de én dohányoztam kb 12.hétig és akkor olvastam egy olyat hogy olyan mintha te egész nap egy szívószálon keresztül vennéd a levegőt..na aztán le is raktam...
2013. ápr. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az áramlást és a lepényt károsítja, ez által pedig a baba nem olyan hatékonyan és nem olyan jó minőségben kapja meg a tápanyagot. Én így tudom.
2013. ápr. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Már hogyne érezné a baba!!Mivel a ciginek a füstje bejut a véráramodba,ezt a babád is érzi,és károsítja őt is ugyan úgy mint téged..mivel a ciginek a füstje a véráramodban pusztítja a friss oxigént,így a babádtól is elvonja,mivel a te véreden keresztül jut a babád is az oxigénhez!!!És igen,mivel a füst miatt nem jut a babád elég friss oxigénhez,ezért oxigénhiányos állapot léphet fel,magyarul fulladozik odabent!!!Erről én is olvastam,és igaz én nem dohányzó vagyok,de azóta mégjobban kerülöm a dohányos embereket,mert mindig eszembe jut,hogy ha beszívom a cigifüstöt a babám fulladozni fog tőle csak úgy mint én is!!Olvassatok utána nyugodtan,nagyon is hatással van a babára a cigifüst!!


36+3 hkm

2013. ápr. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
37%
Kedves 8-as nem az volt a kérdés h hatással van e rá,hanem h fulladozik-e.Mielőtt leoltassz minket értelmezd a kérdést és próbálj meg arra válaszolni.
2013. ápr. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem zavar kedves 9-es arra válaszoltam!!IGEN FULLADOZIK,mivel az anyai vérben nincs elég friss oxigén ami kellene a kicsinek,ezért fulladozni kezd!!Szerintem kettőnk közül te vagy az,akinek vannak szövegértési problémái,már bocsi!!!

Néha tényleg elképedek azon,hogy itt mennyi tudatlan ember van..ott van a pocakotokban a babátok,de közben fogalmatok sincs arról,hogy milyen összeköttetésben áll veletek!!!Na de ez legyen a ti problémátok,csak nem kellene úgy adni választ a kedves kérdezőnek,hogy közben még nektek sincs fogalmatok pár alap dologról!!!És így vannak félre informálva a kedves kismamák!!


8-as voltam.

2013. ápr. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!