Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi esélyem van, hogy...

Mennyi esélyem van, hogy egészséges a babám? 8 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
Gyógyszerek mellett lettem várandós. Dokim elküldött Genetikai vizsgálatra az I. sz. Női klinikára ahová jelenleg lehetetlennek tartom a bejutást (3 napja hívom őket, de hiába). Fizetős, megbízható ott a vizsgálat? Hol tudom esetleg ingyen elvégeztetni? Fizetős helyet is ajánlhattok, ha tudtok megbízhatót.

#genetika #I.sz.Női klinika
2013. ápr. 12. 13:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi és milyen gyógyszert szedtél. Egyik ismerősöm is gyógyszerek mellett lett terhes, neki a 9.héten el kellett venni, mert nem fejlődött a baba.
2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen gyógyszerek mellett, és meddig szedted, mióta tudtad, hogy terhes vagy. Betegtájékoztatót mindenképpen olvass. Ebben csakis orvos tud neked segíteni, én nem is mernék ebben nyilatkozni. Reméljük minden rendben lesz.
2013. ápr. 12. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
istenhegyi géndiagnosztikára tegnap kaptam keddre időpontot, nem tudom, az jó-e neked, de próbáld meg megkérdezni őket, nagyon kedvesek
2013. ápr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Carezette, NeoCitran, Algopiryn. Dokim azt mondta szerinte ezek nem okoznak gondot, de legyen egy papírunk is róla. Februárban beleestem ebbe a hányós-hasmenéses betegségbe és csak nagyon nehezen jöttem ki belőle március elején. Most szerdán azaz(10-én) derült ki, hogy kisbabánk lesz. Azért is mentem dokihoz, mert szúrt a hasam és 1 hete iszonyatosan hányingerem volt/van.

Amiket szedtem azokat nem sokáig NeoCitrant talán 3x ittam, Algopirynt is talán ennyiszer vehettem be.

2013. ápr. 12. 13:46
 5/19 anonim ***** válasza:

Cerazett szerintem semmi gondot nem okozhatott. Viszont a Neo citran és az Algopyrin a terhesség első 3 hónapjában nem ajánlott gyógyszerek.

Én mindenképpen elmennék genetikai vizsgálatra.

2013. ápr. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A vizsgálatra elmennék, de az utolsókig harcolnék, hogy megtarthassam a babám. Egy nem bizonyított "talán" miatt nem vetetném el, soha!
2013. ápr. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Mindenképpen elmegyek csak egyszerűen nem lehet felhívni őket, a recepciós azt mondta, hogy félre teszik a telefont és lehetetlenség beszélni velük. Beszéltem a főorvossal is ő azt mondta tudnak a dologról, valóban sokan vannak, nem tud mit csinálni és próbálkozzak még! :(

Ezek tudatában informálódnék inkább másik hely után.

2013. ápr. 12. 13:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Neocitrantól, algopyrintől tuti nem lesz baj. Egyébként én is az istenhegyi ajánlanám.
2013. ápr. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
írtunk másik helyet ketten is, hajrá:)
2013. ápr. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond. Masok sokkal komolyabb gyogyszert szednek.

Az orvosom csak legyintene rajta. Allergias gyogyszert szedtem, mondom neki: Irjon masikat, mert a tajekoztato szerint tilos.


Erre o (sose felejtem el): Nyugodtan szedheti, max nyusziszajat okoz.


Na kosz. Addig kardoskodtam, amig masikat nem ir.


Szoval az orvosok sem egyformak.


De mar eros nyugtatok mellett is tartottak meg babat, es egeszseges lett. Szoval fel a fejjel.

2013. ápr. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!