Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bioparox torok és orrspray-t...

Bioparox torok és orrspray-t merjek használni megfázásra és torokgyulladásra a terhesség során?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy csak én vagyok -e ennyire aggodalmas, de mivel az van a betegtájékoztatón hogy terheseknek fokozott óvatossággal, nem igazán merem használni..
2008. szept. 24. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:
igen én is használtam és segitet igaz hányingerem volt tölle és csak két napig fujtam a torkom
2008. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majdnem minden gyógyszerre ráírják, de sokszor csak azért, hogy a gyógyszergyártók levédjék magukat. Ugyanis nem minden gyógyszert tesztelnek ilyen irányban, és ha nem tesztelik, inkább ráírják, hogy terheseknek fokozott óvatossággal. A Bioparox viszont konkrétan olyan gyógyszer, amit nekem kimondottan javasolt a háziorvosom is a terhesség alatt.
2008. szept. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan használd, nekem a védőnőm ajánlotta.
2008. szept. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!