Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » INTIM kérdés.35. hét körül...

INTIM kérdés.35. hét körül megy/ment még a szex nektek?

Figyelt kérdés
Nem fáj? Nem vagy/voltál száraz? Nem görcsöltél utána?

2013. ápr. 12. 20:31
 1/8 anonim ***** válasza:

szia.nekem még 39hetesen is megy :D

bár bekeményedek enyhén utánna,de elmegyek pisilni és minden ok..

de volt olyan az elmúlt hetekben,hogy egyáltalán nem kívántam a sexet,és nem is sikerült hiába próbáltuk

2013. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jóhogy ment. Nem fájt, jó volt nagyon. Bár esetlen voltam mint egy bálna, de megoldottuk. :) 39+6 naposan még szeretkeztünk egy jót.
2013. ápr. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Mi a középidőtől tiltva voltunk, most már lehetne. Ma kipróbáltuk de rettentően fájt, száraz voltam, keményedtem és még mindig görcsölök tőle (gondolom a sperma) Sikosító ugyan van itthon, de azt meg nem mertünk használni.

El vagyok keseredve, úgy vártam, hogy betöltsem a 36 hetet és szexeljünk végre, erre tessék:(((

2013. ápr. 12. 20:39
 4/8 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy csak a stressz miatt nem ment úgy?vagy mert már azon görcsöltél hogy végre szeretkezzetek?
2013. ápr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem, egyáltalán nem voltam stesszes akkor. Nyugi volt, puha ágy, redőnyük lehúzva...minden adott volt. És az elején (mikor még csak simi meg tapi volt) akkor még jó volt. Csak amikor már nyelvezett (bocs) és a behatolás akkor már nem volt jó:(
2013. ápr. 12. 20:49
 6/8 anonim ***** válasza:
Én még a 41.héten is szexeltem minden nap hátha beindul.:DDe csak a 42. héten szültem.Nekem nem fájt...
2013. ápr. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet csak "el van szokva a tested"...nyugisan próbálkozzatok..menni fog az szerintem

mondom nekem is volt hogy akár mit csinált a drágám nem volt jóóóó..sajna(pedig nagyon akartam).de minél többet próbáltuk annál jobb volt.egy pár alkalom után meg már minden ment simán

2013. ápr. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Biztosan elszoktatok tőle. Én végig szeretkeztem mindkét terhességemnél és nem volt gond. Igaz semmi extra nem volt, csak lassan meg finoman.

Viszont szülés után előjött a szárazság. Na az nem volt kellemes.

2013. ápr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!