Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Intim kérdés, terhesség és...

Intim kérdés, terhesség és szex. Nektek volt már ilyen? Nem volt semmi! Bővebben lent.

Figyelt kérdés
15 hetes vagyok, 3 éve vagyunk házasok a férjemmel, és soha nem volt még olyan jó a szex, mint tegnap. Két órán át hemperegtünk, 2-3szor volt orgazmusom, az utolsó valami eszméletlen... (nem rég költöztünk ebbe a lakásba, azt hiszem a hangerővel sikerült bemutatkoznunk a szomszédoknak...). :) De utána... egész este nagyon rosszul voltam, és olvastam erről, hogy ilyenkor a méh bekeményedik, és még pár percig az orgazmus után is kemény marad, de nekem vagy 4-5 órán át úgy maradt, és a mellem is iszonyúan fájt... Nem mondom, hogy nem érte meg, de azért kicsit megijedtem. Ez normális?
2010. szept. 27. 12:06
 1/7 anonim ***** válasza:

nekem is orgazmus után kemény szokott lenni a pocakom, de a 4-5 óra az sok. LEhet hogy kicsit fogjátok vissza magatokat, tudom nem könnyű, de inkább rövidebb ideig legyetek együtt. ha azóta minden rendben akkor nincs nagy baj, de azért óvatosan.

30 h km

2010. szept. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Bocs,hogy nem a kerdesedre valaszolok,velem nem tortent ilyesmi,de amit elozoleg leirtal,olyan nagyon is,vagyis az ,hogy miota terhes vagyok sokkal jobb a szex,valami hihetetlen :)),sot egyre jobb.

Szinten 3 eve hazas,38 hetes pocis :) (24 eves)

2010. szept. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát ez az! Még sose volt ilyen jóóó! :) Azóta már jól vagyok, de ez a tegnapi esti rosszullét nem volt semmi, és már az első kör után éreztem, hogy le kéne állni, de nem bírtunk... ilyen meg velem nem igazán van, hogy én nem bírok leállni, úgyhogy ki akartam élvezni minden egyes percét... így is lett! ;)
2010. szept. 27. 12:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes, akkor nem lesz semmi baj. Főleg, ha mára már elmúltak ezek a tünetek.
2010. szept. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
első vagyok, csak szeretnék csatlakozni, mert szerintem is jobb a szex, de néha tud kellemeten lenni ha keméynedik közben a pocak, ilyenkor azért mi lassan abba hagyjuk, mert 22 hetesen nem tettük , és ügyelet lett a vége, a szex végére egy picit véreztem, de semmi baj nem lett belőle. Szóval inkább óvatosak vagyunk, egyel kevesebb orgazmus , még így is csodálatos az együttlét.
2010. szept. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Addig élvezd amíg lehet!!! :) Később már vigyázni kell, 25-30 hetesen már óvatosabban, kerülni kell mindent, amitől keményedhet a hasad, méhösszehúzódásod lesz, mert megindulhat a szülés. Nyilván lehet szexelni még 35 hetesen is, bár az orvosok akkor már nem ajánlják, és a kismamák 90 %-a nem is kívánja már ilyenkor, de tényleg vigyázni kell. A pici is megbolondul olyankor. 2 éves a kisfiam, de emlékszem, hogy 34-35 hetes terhes lehettem, együtt voltunk a férjemmel, olyan haskeményedésem volt utána, hogy azt hittem, ott szülök meg, a kicsim meg olyanokat rúgott, hogy majd szétszakadt a hasam.
2010. szept. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

A vérbőség miatt van, a terhes nők a 2. trimeszterben általánam jobban kívánják a szexet és nagyobb orgazmusuk is van.


Én amikor a fiamat vártam, nem bírtam magammal és tengerben támadtam le a páromat:-))))

2010. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!