Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit lehet tenni, hogy ne úgy...

Mit lehet tenni, hogy ne úgy keljek fel minden reggel, mint aki az egész éjszakát végig felülésezte?

Figyelt kérdés
Még csak 7 hetes vagyok, de éjszaka minden egyes fordulásnál feszül a hasam. Reggel meg szabályosan izomláza van a hasamnak az éjszakai "tornától".
2009. szept. 23. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán a magnézium segítene, én a béres magnéziumot ajánlom.
2009. szept. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Magne B6-ot szedek 3X1-t
2009. szept. 23. 13:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Azért ajánlottam a Bérest, mert abban nagyobb adag magnézium van, azt hiszem a háromszorosa. És nem mellesleg olcsóbb is. Nyugodtan szedj többet, nem tudod túladagolni.
2009. szept. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2009. szept. 23. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
Én a Magnezii Citricit szedem, abban van a legtöbb Mg. Nekem sajnos 3x2 kell. A Magne b6-ban tényleg elég kevés van, szerintem is válts át erősebbre.
2009. szept. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amúgy sajna nem sokat lehet tenni... Én 22 hetes vagyok és nekem is szokott lenni "izomlázam", ez a belsőd átalakulásától van. Magnéziumot kell enni, de nem fogja tejesen elmulasztani.
2009. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Akkor váltok erősebbre.
2009. szept. 24. 07:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!