Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja a következő...

Mi okozhatja a következő tüneteket terhesség alatt? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor megyek pisilni, éjjel is minimum 3-szor. Majdnem mindig égető érzéssel jár, de csak amikor pisilek. ezen kivűl nyialást érzek belűl a hüvelyemben (azt hiszem, hogy ott).

Keddre lesznek kész a vizelet eredményeim, akkor megyek vissza az orvoshoz.

Jóformán azóta vannak ilyen tüneteim, mióta tudom, hogy terhes vagyok, vagyis kb 2 hónapja.

Nálatok volt ilyesmi? Mi okozta?

Előre is köszönöm a válaszokat.



2013. ápr. 13. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
én is többet pisilek, mint előtte, bár hozzá teszem, hogy többet is iszom. Égető érzésem nincs és nyilaló sem, lehet, hogy fel vagy fázva kicsit.
2013. ápr. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és a méh növekedése okozza, majd a végén is lesz, de akkor már a baba nyomja a húgyhólyagot! (bár én égető érzésre nem emlékszem, azt említsd meg a dokidnak!) Boldog baba várást!
2013. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem húgyúti fertőzés, de lehet hogy hülyeséget mondok, az orvosnak mondd el így ahogyan itt leírtad.
2013. ápr. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A gyakori pisilést okozhatja a magas progesteron, majd később ha nő a méhed és nyomja, attól is lehet. Az viszon, hogy csíp, semmiképp sem jó jel, felfázásra utalhat, de nagyon sok gyógyszer van rá, hogy meggyógyulj. a nyálka is normális, nekem is hasonló, de azt mondata a dokim, ez így OK. Szóval szerintem, összvissz egy kicsit fel vagy fázva a többivel nincs gond.
2013. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek.

Ma voltam dokinal, az eddigi eredmenyeim jok, a vizeletben nincs sem bakterium, sem feherje, sem pedig so. Ujabb kenetet vett, csutortokon kell visszamennek, de tovabbra is azt mondja, hogy nem latni semmi kulonoset. nem annyira csip, mint mikor felfazok, mert osztol tavaszig felvagyok fazva, de kellemetlen.

Meglatjuk mit mond csutortokon.

ha szedhetnem a szokasos bogyoimat meg teaimat, mar reg kikezeltem volna magam...

Bocsanat az ekezetek hianya miatt.

2013. ápr. 16. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!